Geceleri uyuyamıyorum

Makaleler
7
Yer
Los Pollos Hermanos
Arkadaşlar merhaba. Ben geceleri uyuyamıyorum, her gece 4-5'e kadar uyanık kalıyorum. Niye olabilir, nasıl bunu yenebilirim? Bunun bir hastalığı falan mı var? Her gün uyuyamadığım için uykusuz kalkıyorum ve istediğim şeylerin hiçbirini yorgunluktan yapamıyorum. Niye olabilir?

Arkadaşlar merhaba. Ben geceleri uyuyamıyorum, her gece 4-5'e kadar uyanık kalıyorum. Niye olabilir, nasıl bunu yenebilirim? Bunun bir hastalığı falan mı var? Her gün uyuyamadığım için uykusuz kalkıyorum ve istediğim şeylerin hiçbirini yorgunluktan yapamıyorum. Niye olabilir?

Bende aynıyım belki de karantina bozdu ne alaka bilmiyorum ama :D

1 günü tamamen yatmayıp diğer gün belirlediğin saatte yatıp yine belirlediğin saatte kalkman lazım. Ayrıca bu durumu alışkanlık haline getirip, yatma saatlerinde hiçbir şeyle uğraşmayıp yatağına yatıp uyumayı beklemen gerekiyor. Alışkanlık kazandıktan sonra zaten otomatik olarak yatağa geçinde uykuya dalarsın. 5 dk telefon bakayim falan dersen yine bozulur, o yüzden yatma vaktinden önce yapman gerekenler varsa yap daha sonra bir şey ile ilgilenme.

Yeni konular

Geri
Yukarı