Geceleri uyuyamıyorum

Tesadüfen paranormal videolar izledikten sonra daha da korkmaya başladım. Neden korktuğumu bile bilmiyorum. Gözümü kapattığımda birisi bana bakıyormuş gibi hissediyorum evde tek başıma bile kalamıyorum. Geceleri hep gözüm açık uyuyorum (6 yıldır) yorganın altına girmezsem birisi ayaklarımdan tutup aşağı çekecek gibi hissediyorum. Bazen yatağın altından birisi ağzımı kapayacak bir şeyler yapacak falan diye de korkuyorum. Nesneleri insan sanıyorum Çin'ler aklıma geliyor bazen o zaman sabahlıyorum. Çin'lerden de korkuyorum. Ne yapmalıyım.

Bazen birisi bilgisayarımdan telefonumdan beni izliyormuş gibi bile hissediyorum. Psikoloğa gidemem. Aileme bahsettiğim de kafanı koy gözünü kapat uyursun diyorlar.

Videoların gerçek olduğunu düşünüyorsanız kendinize gerçek olmadığını inandırmalısınız. Yaşınız küçük ise korku filmi, korku oyunu, korku temalı videolar izlemeyin. 2021'de Cin'lere inanıyorsanız orasını bilemem.

Tesadüfen paranormal videolar izledikten sonra daha da korkmaya başladım. Neden korktuğumu bile bilmiyorum. Gözümü kapattığımda birisi bana bakıyormuş gibi hissediyorum evde tek başıma bile kalamıyorum. Geceleri hep gözüm açık uyuyorum (6 yıldır) Yorganın altına girmezsem birisi ayaklarımdan tutup aşağı çekecek gibi hissediyorum. Bazen yatağın altından birisi ağzımı kapayacak bir şeyler yapacak falan diye de korkuyorum. Nesneleri insan sanıyorum Çin'ler aklıma geliyor bazen o zaman sabahlıyorum. Çin'lerden de korkuyorum. Ne yapmalıyım.

Bazen birisi bilgisayarımdan telefonumdan beni izliyormuş gibi bile hissediyorum. Psikoloğa gidemem. Aileme bahsettiğim de kafanı koy gözünü kapat uyursun diyorlar.
Hocam sakin olun.Düşüncelerinizi kafanızdan uzaklaştırın sakinleştirici ya da uyutucu şarkılar açabilirsiniz koyunları sayabilirsiniz.Yatmadan önce mutlaka Ayetel Kürsi okuyun.Onun dışında Ayetel Kürsiyi okuyup önünüze tekrar okuyup arkanıza tekrar okuyup sağınıza tekrar okuyup solunuza üfleyin.3 harfli konusuna geldiğimizde ise hocam siz onları rahatsız edecek şeyler yapmadığınız sürece size bir şey yapmazlar.Yani rahatsızlıktan kastım onların adını sürekli söylemekten bahsediyorum.Allaha dua edin korkularınızdan emin olmak için googleden araştırabilirsiniz korkuların gitmesi için dualar yazarsanız çıkar.Güzelce Abdest aldıktan sonra duaları okumanız daha iyidir birde duaları okumadan önce Salavat ve okuduktan sonrada salavat getirmeyi unutmayın.Her türlü korkulardan,cinlerin şerrinden,şeytanın şerrinden Allaha sığınırım diye dua edebilirsiniz.Hocam birde Nas suresi okuyun çünkü Nas suresinin meali: De ki: "Cinlerden olsun insanlardan olsun, insanların kalplerine vesvese sokan sinsi şeytanın şerrinden insanların rabbine, insanların mâlik ve hâkimine, insanların mâbuduna sığınırım.Son olarak paranormal videolar vs. izlemeyin ve birde kendinize bir muhabbet kuşu veya papağan alıp yattığınız yerin yakınına koyabilirsiniz yada balık da alabilirsiniz.Bende bir zamanlar izlediğim korkunç videolar yüzünden korkuyordum ve balığımı benim odama koydum.Balığım suyun yüzeyine gidip ses yapıyordu o öyle yapınca aklımdaki düşünceler giderdi.en azından korkularınız biraz olsun gidene kadar yattığınız odada tutabilirsiniz..Bazen tüyleri düşebiliyor Allah korusun burnunuza kaçmaması için kafesin alt kısmına geçirmek için tül alabilirsiniz ve korkularınız gittiğinizde yattığınız odadan başka bir odaya koyabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı