Geçen sene LGS'ye girmiş biri olarak önemli tavsiyelerim

Ya ben aslında kendime güveniyordum kendi yaptığım denemelerde Türkçe ful Ink ful din ful İngilizce 7 8 fen 18 matematik 13 14 ama LGS yaklaşınca bilemiyorum nasip kısmet.

Hedefim.
Türkçe 20.
İnkilap 10.
Din 10.
İngilizce 6,33
matematik 13.
Fen 18.
(Net)
Sence nereye gidebilirim böyle bir şey yapmam durumunda.

LGS'de hangi soruları yanlış yaptığın da sonucunu değiştiriyor bunu göz önüne almalısın. Attığın netlere göre geçen yıl yüzde 1.80 2.00 arası bir yere denk geliyorsun ve bu gayet de iyi bir yüzdelik dilim. Geçen seneye göre (burayı bastırarak söylüyorum her yıl puanlar değişiyor sabit bir şey söylemek imkansız) Validebağ Fen ve Kadıköy Anadolu'yu kılpayı kaçırıyorsun Atatürk Anadolu gibi ortalamanın biraz üstü olan bir Anadolu lisesine girebilirsin bu sonuçla. Geçen senenin puan ve yüzdelik sıralamasına göre konuştuğumu da son bir defa ekleyeyim.

Ben de senin durumundaydım. LGS'de Türkçe'den 3Y 1b yaptım. Puanım 391. takma kafana. Test falan çözme 1 2 video izle yeter.

Diğer derslerin nasıldı?
Selamünaleyküm şu an denemelerde 300 puan çekiyorum hedefim 370 ve üstü matematik 5 D 6 y gibi çok kötü fen 15 3 Türkçe 13 5 oda çalışmadan inkılap 9 1 veya Full din Full veya 9 1 İngilizce 7 2 çok kısa zamanım kaldı nasıl toparlarım LGS de bu netleri 60 doğruya yakın çıkıyorum ama hala 300 puan.

Yeni konular

Geri
Yukarı