GeForce 820M Oyunlarda Performans Sorunu

fatih1452

Centipat
Makaleler
1
Ekran kartım: NVIDIA GeForce 820M.
Win 8.1 Pro RAM: 8 GB.
Intel Core i7-4510U GHz: 2.00 2.60.
Özellikler bunlar. Ama oyunlarda kasma oluyor. PES 2016 giriyorum 50 CPU alırken geri 27 28 düşüyor geri yükseliyor yani oyunda kasma oluyor. 5 6 ay önce falan böyle bir şey yoktu. Dahaiç temizligini ve macunu yeni yaptırdım. Ama kasma var yine de. Acaba adam gibi format mı çeksem? Yoksa başka bir şey yapabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikler bunlar. Ama oyunlarda kasma oluyor. PES 2016 giriyorum 50 CPU alırken geri 27 28 düşüyor geri yükseliyor yani oyunda kasma oluyor. 5 6 ay önce falan böyle bir şey yoktu. Dahaiç temizligini ve macunu yeni yaptırdım. Ama kasma var yine de. Acaba adam gibi format mı çeksem? Yoksa başka bir şey yapabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.
Yazdığınızdan hiç bir şey anlamadım “ 50 CPU almak ” burada ne anlatmaya çalıştınız anlamadım doğrusu.
Şunları deneyin;
1-) Nvidia denetim masasına gidin orayı biraz kurcalayın.
2-)Ekran kartını Yüksek performanslı Nvidia işlemcisi seçin.
3-)Güç yönetimini de Maksimum performans yapın.(Nvidia denetim masasından bahsediyorum.)

Yazdığınızdan hiçbir şey anlamadım “ 50 CPU almak ” burada ne anlatmaya çalıştınız anlamadım doğrusu.

Şunları deneyin;
1-) NVIDIA denetim masasına gidin orayı biraz kurcalayın.
2-)ekran kartını yüksek performanslı NVIDIA işlemcisi seçin.
3-)güç yönetimini de maksimum performans yapın.(NVIDIA denetim masasından bahsediyorum.)

Kardeşim yaptım zaten bunları. O CPU dedigimde FPS yani.

Geri
Yukarı