Gelin dertleşelim

Utangacım, gerçek hayatta tanımadığım veya samimi olmadığım insanlarla konuşmak istemiyorum. Kısa kesip uzaklaşıyorum. Hoşlandığım kıza açılamayıp elimden kaçırdım. Yeterlidir sanırım. İmzamın sonunda da 2 kelimeyle belirttim.

Aslında bende biraz öyleydim ama çok fazla değil bana sinir bozucu şeyler yapanlara karşı ama csgo gibi oyunlar sayesinde artık daha rahatım insan orda sabrı öğreniyor erdemi öneririm ama arkadaşınla gir seni rahatlatsın çok yararı oluyor.
Malesef pek arkadaşım kalmadı kimi başka şehirlere gitti işten güçten oyuna vakit bulamıyor, kimi evlendi kimi ise hiç oyun sevmiyor yani bir anda yalnız kaldım dertleşek kimse olmayıncada sinir stres basıyor.
Dmd hastasiyim tedavi olmadigi icin her yil kaslarimi kaybediyorum afedersiniz lavoboda ihtiyacimi bile gideremiyorum yakinlarimdan biri yardim edemedikce gideremiyorum. Bir de daha once yuruyebiliyorken simdi yerimden bile zor hareket etmek maddi ve manevi aci veriyor. Bilgisayar toplamayi dusunuyorum masaya cikmak ayri bir sorun keske tek derdim para olsaydi.
Büyük geçmiş olsun kardeşim.

Çok korkağım ileride bir kız arkadaş edinir ve korku filmi izlemek isterse ne bahane bulurum bilmiyorum hiç stres yapmam ve kafamı meşgul etmem derdim olsa bile galiba en sevdiğim yanım bu.
Çok yakın bir arkadaşın varsa onunla hafif korku oyunlarından başlayarak oynamaya başla ilerde çok yararını görürsün ve oyunu oynarken tek düşüncen bu bir oyun bana hiç bir şey yapamaz olursa bi zamandan sonra alışırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı