Gençlik nereye gidiyor?

Demek istediğim yapılabilecek onca iş varken boş editler yapmaları saçma

Afedersiniz ama klozet videosunada komik diyosanız...
Boş edit değil birt kere. Tamam konusu boş olabilir ama en azından edit yeteneklerini geliştiriyorlar. Photoshop yeteneklerini bir alanda kullanabilirler.
Gülüyorum sen gülmeyebilirsin.

O videolarda genelde güldüren şey müzik ve saçmalığı oluyor, yani marjinal olmaya gerek yok. Otobüse gülen adam kaliteli bir mizaha da gülebilir, saçmalamak güzeldir. Kimseyi kırmadıkça, aşağılamadıkça veya hayatı berbat etmedikçe problem olmasa gerek.

Amacı da anlaşılmaması zaten, bazılarını komik yapan kısmı o bence. Beklenmedik, alakasız yerlerde birden fırlıyorlar.

Ayrıca otobüs işinin bittiğini sanıyordum, 2 ay falan oldu onlar çıkalı.

Anlaşılmamanın komiklik yaratması bana çok gereksiz ve bir o kadar da vakit kaybı geliyor.

@SF24

TikTok'a küfür ediyoruz ama bazı şeyleri göstermesi de (örneğin birçok yeni dizi yahut film) etkili oluyor. Sigma mevzusu çok yoruma açık ve kişinin kendi düşüncesine bağlı bence.

Çok haklısın zevk meselesi fakat insanlar abartmayı seviyor en ufak şeyden edit yapıyor rahatsız olduğum konu o ara sıra olsa ne güzel farklı şeyler ama 5 videonun 2'sinde sigma editi görünce bayıyor.

Ben bu sigma editlerine çok ters bakmamanızı öneririm. Mesela hiç duymadığım bir film olan American psycho filmini izledim ve ciddi anlamda beğenmiştim. Bazen bu tarz şeyler size yeni şeyler gösterebilir, biraz yapıcı bakmalısınız.
Çok doğru. Ben de breaking bad dizisini gördüm bayağı sigma editi yapan vardı. İzledim 5 sezon boyunca. Hayatımda izlediğim en mükemmel diziydi.

Geri
Yukarı