[Alındı] General Mobile Android One 4G

Herkese merhaba; Evde neredeyse bütün siteleri araştırdım Teknosa ve Bimeks fiyatları cazip geldi 700 TL fiyattan bahsediyorum. Neyse gittim Teknosa'ya telefonun 750 TL olduğunu söylediler, ben de az önce 700 TL'ydi nasıl öyle oldu falan dedim çarşıda 650 TL'ye alırım ben bu telefonu dedim işte başladı zırvalamaya onlar kaçak falan sonra gittim tanıdık bir telefoncunun yanına işte bana bu lazım dedim baktım inceledim fiyatı 660 TL'ye indirdim aynı telefon Telpa garantili fark yok yani. Aldım getirdim eve telefon 10 numara 5 yıldız, ben bu kadar performans beklemiyordum çok zarif ve şık. Google anlaşmalı olduğu için telefon Google arayüzle geliyor arayüzü harika diyebilirim telefon saf Android işte, gerekenleri kurdum Snapdragon 410 işlemcisi ve 2 GB RAM'i çok iyi iş görüyor. Telefonda herhangi bir bozukluk hata görmedim ses sorunu falan hiçbir şey yok. Samsung Galaxy E7 almıştım kamera hatası veriyordu iade ettim Asus Zenfone 6 alacaktım Intel işlemcili ve telefon kalıbı çerçevesi vs. kaba olduğu için almadım iyi ki de bunu almışım. Telefonun kamerası fiyatına göre çok iyi. PPI değeri çok iyi 720P ekranı 1080p gibi, aradaki farkı anlayamadım bu da çok iyi. Telefon çok güzel alacaklara tavsiye ederim, tabi daha alalı 1 saat oldu kullandıkça göreceğiz her şeyi. Bu arada kulaklık kalitesi de bu fiyatta bir telefon için çok iyi.

DTDdAShK (1) (2).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle cihazınız hayırlı olsun. Fakat değinmeden edemeyeceğim tek husus var. Bir cihazı alırken sadece cihaza bakılması bence saçmalıktan başka bir şey değil. Örneğin garanti kapsamında bile olsa General Mobile servisi ne husustan iyi bir araştırmanızı yeğlerim. Tercih etmediğiniz Asus markasınında keza servis ve garanti koşullarını okumanızı isterim.

Cihazınız hayırlı olsun. Bende de aynı model var bir ay oldu alalı gayet memnunum performansından.
Bende şuan için memnunum alırken çift hatlı olarak aldım, ama tek hat kullanıyorum hiçbir farkı yok dedi adam umarım sorun çıkarmaz herkes yazıyor çiziyor ama eline alıp telefonu inceleyen birisi bile yok.

Öncelikle cihazınız hayırlı olsun. Fakat değinmeden edemeyeceğim tek husus var. Bir cihazı alırken sadece cihaza bakılması bence saçmalıktan başka bir şey değil. Örneğin garanti kapsamında bile olsa General Mobile servisi ne husustan iyi bir araştırmanızı yeğlerim. Tercih etmediğiniz Asus markasınında keza servis ve garanti koşullarını okumanızı isterim.
Kardeşim cihaza sadece bakarak almadım 10 tane inceleme videosu izledim, elime alıp inceledim öyle aldım. Gelelim Asus meselesine bu benim zevkim benim tercihim, Asus'un çerçeve kalınlığını göz önünde bulunduralım ve kalınlık, arayüz,işlemci,ekran bileşeni vb. bu telefonun artısını göremedim eski bileşenler kullanılmış.

Bir süre sonra cihazda dokunmatik sorunları oluşmaya başlıyormuş. Böyle bir sorun sezerseniz hemen servise gönderin.Tabi her cihazda olacak diye bir şey yok. Güle güle kullanın.
Cihazın dokunmatiğinde sorun yok, sadece yazılımsal bir sorun var oda nasıl oluyor anlatayım mesela geri geleceksin site'ye ait olan tuştan bahsediyorum, basarken tam ortalayıp basman gerekiyor. Buda arayüz'den kaynaklanan bir sorun gelecek güncelleme ile telefonun sorunu çözebilirler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı