General Mobile 4G Android ONE (Dokunmatik Sorunu İnceleme)

Merhaba arkadaşlar. Bir süre önce General Mobile 4G Android One cihazını almış, burada kutu açılış ve inceleme videolarını paylaşmıştım. Eski GM kullanıcı arkadaşlarım cihazı almamam için çok uyarmışlardı burada fakat cihaza bir şans verip deneyeceğimi söyledim. Şimdi arkadaşlarımın haklı çıktığını görüyorum. Cihazın dokunmatiğinde problem var bugün geri göndereceğim cihazı ve tüm teknik servis sürecinide paylaşıyor olacağım !

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
işinn içinde Google olduğu için hassas davranıyorlar diye düşünüyorum yoksa Google birdaha anlaşma yaparmı GM ile? Ayrıca cihazı haziran 1 de yolladım 15 haziran oldu hala para iadesi yapacaklar çokta iyi olduğu söylenemez sanırım
İyi değil ama benim soru işaretlerim yazılım , malzemeler ve teknik servisti. Yazılım Google' nin malzemesi ilk defa iyi geldi teknik servis sıkıntıydı yavaşlar ama en azından beklentime göre iyiler telefon elimizde kalmayacak :)

bende bu cihazdan aldım. aynı sorunu yaşıyorum.nasıl gönderecem servise butün kutu içeriklerinide gönderecek miyim.ben cihazımın yenisi yada para iadesini istiyorum napmam gerek

Merhaba arkadaşlar. Bir süre önce General Mobile 4G Android One cihazını almış, burada kutu açılış ve inceleme videolarını paylaşmıştım. Eski GM kullanıcı arkadaşlarım cihazı almamam için çok uyarmışlardı burada fakat cihaza bir şans verip deneyeceğimi söyledim. Şimdi arkadaşlarımın haklı çıktığını görüyorum. Cihazın dokunmatiğinde problem var bugün geri göndereceğim cihazı ve tüm teknik servis sürecinide paylaşıyor olacağım !

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bide Bu GM 4G One Telefonun Altta 2 Tane Ses Çıkışı Var. Müzik Açtığımda Sadece 1 Tanesinden Çıkıyor. Biraz Araştırdım, Diğeri Mikrofon Diyorlar. Doğru Mu?

Aynı sorun bende de var.

http://servis.telpabayi.com/DeviceDetail.aspx?t=2&q=4992015567598 adresinden göreceğiniz üzere software atmışlar ustalar.

Software in özeliği ilgili noktalardaki dokunmayı iptal ediyor. Sakın ola bu oyuna gelmeyin derim. Bugün veya yarın tekrar göndereceğim inşallah.

youtube ta hatrı sayılır sayıda video mevcut durumu anlatan.

algılamayan bölge.jpg takılı kaldığı an.jpg

general mobile 4g dokunmatik - YouTube

Dokunmatik problemini yazılımla çözen bir servisi var general mobile isimli firmanın. firmanın ismi "genel mobil" olarak Türkçeleştirilebilir. genel şey, ney genel mobil

cihazın servis takibi. İkinci kez gitti, yine yazılımsal. Nasıl çözüyorlar anlatayım. problemli noktalardaki dokunmatiği iptal ederek. Bir boyama programı ile kontrol edebiliyorsunuz oraların çalışmadığını. Komik ötesi bir çözüm.

http://servis.telpabayi.com/DeviceDetail.aspx?t=2&q=4992015581065

Lanet olsun böyle firmaya ya telefonumu dokunmatik sorunundan dolayı kullanamiyorum telefonumu sıfır aldım habire dokunmatik kendiliğinden çalışıyor yardım edin bana teşekkür ederim ...

Merhaba arkadaşlar GM 4G kullanıcısı olarak söylüyorum. Dün gelen Android 6.0.1 güncellemesinden sonra bu dokunmatik sorunu giderildi. Bende de aynı sorun vardı. Telefon güncelledim ve dokunmatik test programıyla test ettim. Ve inanın artık dokunmatik sorunu kalmadı. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı