Gerçek Hayatta Olmasını İstediğiniz Bilim-Kurgu Ürünü Cihazlar

Bilim kurgu filmlerinde veya oyunlarında gördüğümüz ve "Ah, keşke gerçek hayatta da olsa." dediğiniz şeyleri aşağıya alalım lütfen :D

Benim olmasını istediklerim:
  • Inception'daki rüya zımbırtısı
  • Portal'daki silah
  • Starbound'daki ışınlanma cihazı
  • Back to the Future'daki DeLorean
Not: Kendi fikirleriniz de olabilir bakalım nasıl parlak fikirler ortaya çıkacak.
İnfinity Gauntlet de fena olmazdı

Işın kılıcıyla ne yapmayı planlıyorsunuz hocam? Tost ekmeği kızartmayı mı 🤣

Harbiden ışınlanma olmasını çok isterim şu an. En azından yaygınlaştığını ölmeden görürdük :D
Nasıl ne yapayım? Işın kılcı ya bu. Ne istersen yap. O sesi beni bitiriyor. Vızzjjj.

Nasıl ne yapayım? Işın kılcı ya bu. Ne istersen yap. O sesi beni bitiriyor. Vızzjjj.
Ne bileyim orayı burayı delip geçmekten başka aklıma bir şey gelmedi de o "vızzjj" sesini hatırlattığınız iyi oldu, ben de istiyorum şimdi :D

Bu arada konuyu sıkıldığımdan konu açmış olmak için açmıştım sonra da pişman olmuştum zaten "Bu ne saçma konu böyle buna kim bir şey yazar ki" diye ama baya sohbet açıldı şu an 🤣 🤣 🤣

Ne bileyim orayı burayı delip geçmekten başka aklıma bir şey gelmedi de o "vızzjj" sesini hatırlattığınız iyi oldu, ben de istiyorum şimdi :D
Star Wars evreni beni bitiriyor. Düşünmeden duramamaya başladım. Aklımın bir köşesinde hep Darth Vader'in nefes alma sesi yankılanıyor. Yarım edin!

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı