Gigabyte G24F-2, 1 tane ölü piksel iade edilir mi?

hayat acimasiz

Kilopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
G24F-2 modeli bugün elime geçti ekranda 1 tane ölü piksel var. Sizce iade etmeli miyim? Gigabyte 1 ölü piksel için değişim yapar mı?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-09-28 at 15.37.51.jpeg
    WhatsApp Image 2022-09-28 at 15.37.51.jpeg
    138,9 KB · Görüntüleme: 165
Hangi siteden aldınız? Ölü pikseli karıştırmadan iade talebi oluşturduğumda onaylanmıştı ve sorun yaşamamıştım. Denenebilir ama hangi siteden aldığınıza bağlı.

Hangi siteden aldınız? Ölü pikseli karıştırmadan iade talebi oluşturduğumda onaylanmıştı ve sorun yaşamamıştım. Denenebilir ama hangi siteden aldığınıza bağlı.
İtopya'dan aldım. Fiyat artabilir o yüzden not yazdım para iadesi yapmadan direkt değişim istedim yarın yollayacağım.

ne zaman sipariş verdiniz ve ne zaman elinize geldi,bilgi verir misiniz?
26'sında sipariş ettim, 28'inde elime ulaştı.

İade kabul edildi ve yeni cihaz bugün elime ulaştı. Bunda da 2 ölü piksel çıktı. Böyle böyle devam edeceğim bakalım nereye kadar gidecek bu iş.

Son düzenleme:
26'sında sipariş ettim, 28'inde elime ulaştı.

İade kabul edildi ve yeni cihaz bugün elime ulaştı. Bunda da 2 ölü piksel çıktı. Böyle böyle devam edeceğim bakalım nereye kadar gidecek bu iş.
Ben sipariş verdiğimde siparişimin alındığı ertesi gün elime ulaştı.Şuan sorunsuz olarak kullanıyorum,ne ölü piksel ne de başka bi sorun yaşamadım.Şansızmışsın..

Geri
Yukarı