GM 4G Android One Detaylı inceleme ve Cevaplar

Merhaba arkadaşlar. Technopat okurlarının Bu konu altında "General Mobile 4G Android One" cihazı ile ilgili sormuş oldukları soruya aşağıdaki videoda cevap verdim. Birilerinin sorusuna cevap olduysam ne mutlu bana :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dikey video kaydından kafa kamerası moduna güzel geçmişsiniz. :) Video gereksiz uzun olmamış ve bayağı şey anlatmışsınız. Tabii General Mobile alır mısın dersen, almam. :)

Dikey video kaydından kafa kamerası moduna güzel geçmişsiniz. :) Video gereksiz uzun olmamış ve bayağı şey anlatmışsınız. Tabii General Mobile alır mısın dersen, almam. :)
Görüşleriniz için teşekkür ederim. Yönlendirmeleriniz ile biraz konsepti düzenlemeye çalıştım. Umarım faydalı olabilmişimdir :)

İncelemeniz gayet başarılı olmuş ama gönül isterdi ki General Mobile olmasın.
Farklı telefon incelemelerinizi de bekliyoruz. :)

Bu telefonu almayı düşündüm. İndirim kuponları ile vs. 650 TL falan oluyordu fiyatı. Baktım çok iyi değil beni en fazla 1 sene götürecek. LG G3 aldım. :D

Bende dün satın aldım bütçem düşüktü en uygun buna karar verdim. Normalde General Mobile'den nefret ederim kimseye önermem ama bunda yazılım google tarafından kameralar Samsung tarafından ve kasası diğerlerinden daha kaliteli gibi geldi fiyatına göre özellikleri de iyiydi bende dün akşam satın aldım şu an memnunum ayrıca bataryası iyi gidiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı