God Of War abartılmış bir oyun

RDR 2 ile GoW hiçbir şekilde aynı kalitede değil. Witcher 3'ün ise sadece oynanışı kötü. Onun dışında genel çerçevede çok iyi bir oyun.

Oynanış bir oyundaki en temel şey olduğu için oynanışı kötü olan bir oyun başyapıtlarla karşılaştırılamaz bence. RDR 2 oynadığım en iyi 3. oyun GoW ise 2 ikisi de çok çok iyi oyunlar ama GoW bir adım daha önde bence.

Oynanış bir oyundaki en temel şey olduğu için oynanışı kötü olan bir oyun başyapıtlarla karşılaştırılamaz bence. RDR 2 oynadığım en iyi 3. oyun GoW ise 2 ikisi de çok çok iyi oyunlar ama GoW bir adım daha önde bence.
Bu oyuncuların oyunlarda ne aradığı ile ilgili bence biraz da. Bana göre God of War iki oyunun da yanına yaklaşamaz.

Selamlar. Dün gece God of War'ı sonunda bitirebildim. Gerçekten kötü bir deneyim oldu benim için çünkü oyunun bu kadar ortalama bir oyun olduğunu bilmiyordum. İnsanlar RDR2 ve Witcher 3'ün önüne nasıl koyabilmiş anlamadım. Yani saydığım iki oyundan tek iyi yaptığı şey savaş dinamikleri. Benim gibi düşünen var mı?

Not; Başlıkta God of War bence abartılmış bir oyun yazıyordu ama moderatör bence'yi kaldırmış. Sanırsam oyunu çok seviyor.

İncelemem;
Eki Görüntüle 1911297
Bana oyun ilk 1. saatten o kadar sıkıcı ve tek düze gelmişti ki sildim. Hikayesi de çok cezbedici değildi. Bencede biraz balon oyun.

Ben de hala Half-Life'ta crossfire atıyorum bazen. Bazı oyunlar eskimiyor hakikaten, sunucuları hala dopdolu. :)
Ben önce GoW'u ardından Rdr'yi oynamıştım ikisinide büyük bir zevkle oynayıp çok sevmiştim ikiside hikayeyi ilk kez oynarken bana o muazzam zevki vermişti daha sonra GoW'da en zor modda yeni save açtım bitirdim, Rdr'yi yüzde yüz yaptım hergün girip kasabada rp yaptım bara girdim kavga çıkardım polise teslim oldum hapisten çıktım ödül avcılığı yaptım ama hiçbir zaman ikiside bana ilk oynayışımdaki hazzı vermedi oysaki Doom, Half-Life gibi oyunları ne zaman tekrar oynamaya kalksam 1-2 saat oynamadan başından kalkamıyorum her oynayışımda ilk zevki veriyor Red Dead Redemption 2, God of War ikiside çok başarılı ve eğlenceli oyunlar olsada(özellikle GoW'u önceki oyunların bazılarını oynayıp hikayesini ezbere bilerek oynamıştım dolayısıyla çok keyifliydi özelliklede geçmişe olan göndermeler ve Kaos Kılıçları aldığı yer

Eski oyunların yeri bir başka özellikle fps türünün ilk örneği olan DOOM ve fiziklerin öncüsü Half-Life herzaman bir başka olucak.

Selamlar. Dün gece God of War'ı sonunda bitirebildim. Gerçekten kötü bir deneyim oldu benim için çünkü oyunun bu kadar ortalama bir oyun olduğunu bilmiyordum. İnsanlar RDR2 ve Witcher 3'ün önüne nasıl koyabilmiş anlamadım. Yani saydığım iki oyundan tek iyi yaptığı şey savaş dinamikleri. Benim gibi düşünen var mı?

Not; Başlıkta God of War bence abartılmış bir oyun yazıyordu ama moderatör bence'yi kaldırmış. Sanırsam oyunu çok seviyor.

İncelemem;
Eki Görüntüle 1911297
Bence de abartılmış bir oyundur.

Ben 10-15 saatin sonunda sıkılıp silmiştim, oyun neredeyse bulmaca bulmaktan ibaret. 5 dakika savaşa giriyorsun, 30 dakika bulmaca, 5 dakika savaşa giriyorsun, yine 30 dakika bulmaca 😀😀

RDR 2 ile karşılaştırılamaz kesinlikle.
tum gun at surup 29 dk sinematik izleyip 3 dk çatışmaya girmekten iyidir

Goty olmayı RDR 2 daha çok hak etmişti ona katılırım.
2018 god of war ömrümde oynadığım gördüğüm bana kalırsa en muhteşem oyun ama rdr 2 ye rockstar çok yatırım yaptı ve açık dünya konusunda çıtayı bir seviye daha arttırdı tek talihsizliği god of warın devrim niteliğinde bir şekilde çıkmasıydı bu yüzden 2018 goty rdr2 ye verilebilirdi gow u daha iyi bulsamda ama ragnarok kesinlikle goty almalıydı bence elden ring souls tarzında çıtayı fena halde yükseltmişte olsa benzer ve alternatifleri bulunuyor ama ragnaroku bundan 10 20 30 hatta 40 sene bile sonra oynasan taş gibi oyun dersin ama rdr2 ve souls tarzı oyunların çok daha iyi alternatifleri kesinlikle ilerde çıkacak ama god of war ragnarokun bulunduğumuz dönemde bu kadar üst seviye combat ve animasyon kalitesi sunması farklı bir seviye.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı