Godzilla vs. Kong fragmanı yayınlandı

Godzilla'nın bariz bir şekilde güçlü olduğu konusunda haklısın lakin Kong: Skull Island filmindeki Kong daha genç haliyle karşımıza çıkmıştı.

Bilmiyorum fragmanda bile zincirlerle bağlayabilmişler Kong'u. Uçakla Godzilla'ya füze atmaları falan da komik olmuş ne bileyim önceki filmde suratında nükleer patlatıyorlardı uyansın diye. Senaryoyu nasıl oturtacaklar bakalım. Mantık hatalarını bırakırsak eğlenceli film olacak gibi.

Fragmanın ilk sahnelerinde görülen şeyin Mekanik Godzilla olduğu söyleniyor. 1:42'deki arkadaki ekrana bakarsanız mekanik bir titanın sistemi görülüyor.

Fragman da apaçık Godzilla ile Kong'un birbirleriyle dövüştüğü görülüyor fakat belki de 2'si de bir şekilde anlaşıp, mekanik olan şeyle kapışabilirler. (Bi önceki filmde baş kafası uçan Mekanik Ghidorah bile olabilir) aksi takdirde Kong'un Godzilla'ya karşı çokta şansı yok. :)
Mekanik Ghidorah olma ihtimali daha yüksek, Godzilla: King of the Monsters filminin post credits sahnesinde Ghidorah'ın başlarından birini görmüştük.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mekanik Ghidorah olma ihtimali daha yüksek, Godzilla: King of the Monsters filminin post credits sahnesinde Ghidorah'ın başlarından birini görmüştük.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Aynen öyle olabilir o sahneyi boşuna göstermediler belli olmaz ama söylentiler daha çok mekanik Godzilla diyor nedense bakalım.

Helikopter pervanesini tutunca eli kesilen maymunla çerez niyetine nükleer bomba yiyen Godzilla'yı nasıl denk konuma getirecekler muamma.

Kong o zamanlar çok küçüktü, 30 metre falandı. Benim şu an en çok merak ettiğim şey kongu o adadan nasıl alıp o zincirlere bağladılar, ulan goril 100 metreyi geçmiş 2 metreye zor ulaşan insanlar mı zincirle bağlayıp götürecekler? Ya fragmandaki kız kongu bir şekilde ikna etti, ya da cidden komik bir şekilde insanlar kongu bayıltıp taşıyıp o zincirlere bağlayıp götürdü :D

Mechagodzilla'nın olduğu fragman yayınlanmış ayrıca YouTube'da Mechagodzilla sahneleri de sızdırılmış. Spoiler yemeyi sevmiyorsanız dikkat edin.

Mechagodzilla'nın olduğu fragman yayınlanmış ayrıca YouTube'da mechagodzilla sahneleri de sızdırılmış. Spoiler yemeyi sevmiyorsanız dikkat edin.

Harbiden onlar ne öyle ya, öylesine gezinirken gözüme çarptı yalandır dedim öylesine açtım harbiden gerçek sahneymiş başlarını hiç izlemedim sonlarına sardırdım nasıl bir şey yayınlamış diye bir baktım
kong mechagodzillanın kafasını koptartıyor
çok kötü spoiler yedim. Bütün izleme isteğim kaçtı :D

Tasarımını pek beğenmedim.
27fc53e0-6208-4bba-9cf3-6482e3732aa3.e4811b7f024088aa70c8d0f0a91bfb32.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı