Gördüğünüz en kötü/korkunç rüya

egehararli

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hiç böyle bir rüyanız oldu mu? Benim onlarca olmuştur, gecenin bir yarısı bir anda uyanmışlığım olmuştu, bazılarında zıplayarak uyanmıştım ama o rüyayı hatırlamıyorum, acaba ne gördüm.

Hiç böyle bir rüyanız oldu mu? Benim onlarca olmuştur, gecenin bir yarısı bir anda uyanmışlığım olmuştu, bazılarında zıplayarak uyanmıştım ama o rüyayı hatırlamıyorum, acaba ne gördüm.
Aynı rüyayı 2 kere görünce iş birliği yapıyorum. O rüyayı sürekli gördüğüm zaman ne yapacağımı çözüp daha iyi hale getiriyorum. O yüzden kötü rüyam yok.

Cinler sarmıştı etrafımı ve bana büyü yapmışlardı. Millet inanma öyle şeylere diye dalga geçiyordu ama cinler en sonunda beni ateşe attılar ve pişirdiler. Yataktan düşerek uyandım, halının üstünde.
Siz diyince benim de aklıma geldi, ben de gördüğüm bir rüya yüzünden yataktan düşmüştüm..

Rüyamda daha doğrusu kabusumda Sosyal'de 14 yaşından büyük birini görüyordum. Hiç alışkın olmadığım bir durum olduğu için korkarak uyandım ve Sosyal'e girdim, -14 hocalarımla takıldım. Sonra anasınıfından bir hocamın aldıltığı konusuna cevap yazdım. Ardından boy ve kilo için teknoloji forumundan bilgi almaya çalışan hocama cevap yazdım. Çok mutlu bir gündü.

Geri
Yukarı