Gördüğünüz en kötü/korkunç rüya

11 - 12 kaplanın olduğu bir kafesin içindeydim, benden başka insanlar da vardı kafesin içinde. Kaplanlar sürekli etrafımda geziyordu ben de oradaki görevlinin yanına gidiyordum. Görevli bana tabanca verip, saldırmaya çalıştıkları zaman kullanmamı söyledi. Tam o sırada bir kaplan sürekli bana bakmaya başladı, o sırada tabancanın sürgüsünü çekiyordum birden elimde paramparça oldu. Silah parçalandığı anda kaplan saldırdı, o an uyandım.

Eskiden kabuslarımda boğazım düğümleniyordu konuşmaya çalışıyordum daha kötü oluyordu çok kötüydü. Bir de arkadaşla okuldan eve dönüyoruz ama gerçek olmadığının farkındayım. Bla bla bla sebepler yüzünden sen gerçek değilsin diyorum insanüstü bir şekilde bana saldırıyor ve ondan sonra uyanıyorum. Bunu da birkaç kez yaşadım çok garip bir şey.

Sabah namazına kalkacak idim, kalktım ama sonradan "salla gitsin, kaza olarak kılarım" dedim. Yattım ve yatmaz olaydım. Holden elleri, ayakları ters dönmüş garip, yüzünü göremediğim bir şey geldi beni 10 saat sorguladı. Ama uyandıktan sonra korkudan gözümden 1-2 yaş geldi, paşa paşa namazımı kıldım. Bu arada uyumadan önce hiç birşey düşünmüyordum. 1-2 yıl önce falan olmuştu. Uyandığımda ezan daha yeni başlamıştı. Öyle garip bir olay. İster dine bağlayın, ister bilime.

Bir şey hatırlıyorum ama rüya mı yoksa kendi uydurduğum bir şey mi bilmiyorum. Neyse anlatayım, bilgisayara bakıyorum falan evde tek kişiyim sadece odamın ışığı açık. Arkadan sesler falan geliyor sesleri hatırlamıyorum. Arkamda birden bir şey belirdi ben bağırarak duvarın içinden geçtim ama böyle kırma falan değil. Bildiğin hayalete dönüşür gibi bağırarak duvarın içinden geçtim uyandım. Şimdi anlatırken güldüm komik gibi geliyor ama hiç değildi.(O sıralar bir oyun oynuyordum korku oyunu değil ama ben korkmuştum.)

Şimdi anlatacağım rüyayı anlamanız için hayal etmenizi isteyeceğim;

Uyurken yataktan kalktım - tabi rüyadayım - ve salona gittim, orada annemle buluşup el feneri alıp karanlık evi dolaştık. Dolaşırken annem bana dönüp “Bugün cuma günü, yani perşembeyi cumaya bağlayan gecedeyiz” dedi. Sonra evde kedi gördük ama kedi beslemediğimiz için bana tuhaf geldiğini anneme söyledim, o da kedi kılığına giren şeytani varlıklardan olabileceğini söyledi. Sonra asansöre bindik ve indik, indiğimizde açılan kapıdan çıktık ve bil bakalım neredeyiz, tabiki de Türkiye Komünist Parti İstanbul ilçe başkanlığındayız. Alakasız bir şekilde Doğu Perinçek bizi karşıladı, sonra oradan havuza girdim ama havuzdaki canavarlar beni kovaladı. En saçma ve kanter içinde uyandığım rüyaydı. Geçenlerde oldu.

Sabah namazına kalkacak idim, kalktım ama sonradan "salla gitsin, kaza olarak kılarım" dedim. Yattım ve yatmaz olaydım. Holden elleri, ayakları ters dönmüş garip, yüzünü göremediğim bir şey geldi beni 10 saat sorguladı. Ama uyandıktan sonra korkudan gözümden 1-2 yaş geldi, paşa paşa namazımı kıldım. Bu arada uyumadan önce hiç birşey düşünmüyordum. 1-2 yıl önce falan olmuştu. Uyandığımda ezan daha yeni başlamıştı. Öyle garip bir olay. İster dine bağlayın, ister bilime.
Ne dedi hocam sorguda. Cidden çok büyük anlamlar içeren bir rüyaymış geçmiş olsun

Geri
Yukarı