Görevi kötüye kullanan moderatör

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Uzumaki Naruto

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Çarşamba günü böyle bir konu açtım.

Opera Anlık Görüntü_2020-03-27_032649_www.technopat.net.png

Önce başlıkta kelimelerin baş harfini büyük yazdığım için ceza yedim.

Daha sonra böyle bir yorum attım.

Opera Anlık Görüntü_2020-03-27_032840_www.technopat.net.png

Bunu yazdığım için ayrıca ceza yedim. Çünkü cümleleri uzatıp nokta ya da virgül kullanmadığım için, burada haklı olabilirsiniz.

Daha sonra yetkili arkadaş böyle bir yorum attı ve konuyu kapattı.

Opera Anlık Görüntü_2020-03-26_170513_www.technopat.net.png

Sorularıma cevap dahi vermedi, kafasına ne esti ise onu yaptı. Benim ilk sorum neden ceza aldığım değil, neden mesajı yazar yazmaz ceza aldığım idi. Fakat arkadaş bunu yanıtlamayı uygun bulmadı. Diğer sorum başlık cezasını neden aldığım idi. Çünkü haber konularının başlıktaki kelimeleri büyük harf ile başlıyordu. Sadece haber konuları değil, forumda bazı konular da o şekilde. Benim bildiğim başlıkta kelimelerin baş harfleri büyük yazılır ya da bir kelime tamamen büyük yazıldı ise diğerleri de büyük yazılır. Ayrıca yetkili arkadaşın unuttuğu bir durum var sanırım. Bana verdiği cevapta cümle doğru değil, tüm kelimelerin baş harfleri büyük olamaz. Başlık ya da özel bir isim değil. Ben sorularıma cevap arıyorum şurada, yazdığım cümlelerin hatalarını bulup yazmanız değil.

Daha sonra peş peşe aldığım cezalar üstüne bir de böyle ceza aldım.

Opera Anlık Görüntü_2020-03-27_032551_www.technopat.net.png

Bu cümlelerde 2 tane virgül koymadığım için ceza aldım. Bunu haksız buluyorum çünkü cümleler çok uzun değil ve virgül koymadığım için anlam bozulmuyordu. Kuralları abartılı ve yanlış uygulandığı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim ilk sorum neden ceza aldığım değil, neden mesajı yazar yazmaz ceza aldığım idi.
Siz mesajı yazdıktan hemen sonra konuya moderatör girerse ne zaman yazıldığına bakmadan mesajı düzenleyip cezayı verir. Şansınıza küsün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı