Google Play Store hiçbir şey inmiyor!

Alp34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar son 1 haftadır telefona ne gelen güncelleştirmeleri yapabiliyorum(güncelleme derken google playdeki güncelleştirmeler. Android güncellemeleri değil.)ne de bir şey yükleyebiliyorum.

Telefonda yeterli alan var fakat bir şey yüklerken %81 de, %100 de falan takılıyor. Mobil veri ve Wi-Fi ile denedim hep takılıyor.

Burada gördüğünüz gibi AVG'yi ne zaman güncellemeye çalışsam hep %56'da takılı kalıyor.
AVG.jpg

Burada da Clean Master'ı ne zaman güncellemek istesem %69'da takılı kalıyor.
Clean.jpg

Size bu sorunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler :)

Google Play verilerini temizleyebilirsin. Google Play güncellemelerini silebilirsin. Bir çok şeyi denedin olmadıysa Wipe Reset atabilirsin. Ayarların ve uygulamaların silinir ama herşey telefonda durur.

Veri temizlemek işe yaramadı. Güncelleme kaldırdım bu sefer yüzde bile gelmiyor. :D Şimdi durduk yere Wipe Reset atmak da istemiyorum açıkçası...

Ya beyler yok mu şuna bir çözüm? Şuan keşke Samsung almasaymışım diyorum!

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Google Play Store uygulamasını bularak seçin.
  • Açılan ekranda Önbelleği Temizle ve Verileri Temizle butonlarına dokunun. Bu işlemle ön bellekteki verileri temizlemiş olursunuz.
  • Ön bellek ve geçmişi temizledikten sonra yine aynı ekranda bulunan “Durmaya Zorla” seçeneği ile uygulamayı kapatın.
  • Sonra cihazı bir kere kapatıp açın.
  • Açıldıktan sonra Google Play Store uygulamasını açarak uygulama indirmeyi deneyin.
Alıntıdır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı