GoW, TLOU2 abartan kitle hakkında

Değil işte değil, asıl sen puanlara bakarak savunuyorsun. RDR2 çok daha iyi bir oyun. Bunu nasıl anlamıyorsunuz bilmiyorum. Büyük bir kesim öyle düşünüyor diyorsun, şimdiye kadar duyduğum RDR2 yerine GoW daha iyi diyen ilk kişilerdensin.
Ya o zaman neden GoW seçildi? Çoğunluk RDR 2'yi seviyorsa neden GoW seçildi? Ve üstüne üstlük değil diyorsun. Yahu Game Awards yalan mı söyleyecek?
Sen belki GoW'a verildiğine de inanmazsın diye ben atayim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya o zaman neden GoW seçildi? Çoğunluk RDR 2'yi seviyorsa neden GoW seçildi? Ve üstüne üstlük değil diyorsun. Yahu Game Awards yalan mı söyleyecek?
Sen belki GoW'a verildiğine de inanmazsın diye ben atayim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Toplumda çok boş bir algı var da o yüzden. Oyunu oynayan veya oynamayan herkes "Bu oyun mükemmeeel!" diye bağırıyor çünkü, hayır abi değil mükemmel falan değil. Çok daha az kapsamlı zaten.

Toplumda çok boş bir algı var da o yüzden. Oyunu oynayan veya oynamayan herkes "Bu oyun mükemeeel!" diye bağırıyor çünkü, hayır abi değil mükemmel falan değil. Çok daha az kapsamlı zaten.
Hala kabullenmiyor. Oynayan veya oynamayan kişiler GoW'u oyladı ve kazandı. Bu kadar basit.
Neden kabullenmiyorsun anlamıyorum cidden. Gerçek yahu gerçek, seçilmiş işte izle videoyu.

GoW'un veya TLOU 2'nin kalitesini nasıl beğenmediniz? İki oyun da kalite bakımından zirvede olan oyunlardır, oynanışları, teknik tarafları, hikaye anlatımları, ikisinin de çıktığı seviyeye çıkabilen oyun neredeyse yok, beğenmeyenlerin biraz daha objektif bakmaları gerekiyor bence, TLOU 2'nin hikayesini ben de pek beğenmedim fakat hikaye anlatımı çok iyi.

Değil işte değil, asıl sen puanlara bakarak savunuyorsun. RDR2 Çok daha iyi bir oyun. Bunu nasıl anlamıyorsunuz bilmiyorum. Büyük bir kesim öyle düşünüyor diyorsun, şimdiye kadar duyduğum RDR2 yerine GoW daha iyi diyen ilk kişilerdensin.

GoW'un Hikayesi sardı diye en iyi oyun olmuyor ne yazık ki.
Hareket ederkenki animasyonlardan bahsetmiyorum.

Neden bu kadar savunuyorsun ki? İnsanlardan evet RDR 2 daha güzel lafını duyduğuna nasıl bir yarar sağlıyor sana? Her ne kadar üstlerine çok uğraşılmış oyunlar da olsa sonuçta oyun bunlar, eğlenmen ve iyi vakit geçirmen gerekiyor, hangisi daha iyi diye tartışana kadar iki oyunun da zevkini çıkarmak daha iyi.

GoW'un veya TLOU 2'nin kalitesini nasıl beğenmediniz? İki oyun da kalite bakımından zirvede olan oyunlardır, oynanışları, teknik tarafları, hikaye anlatımları, ikisinin de çıktığı seviyeye çıkabilen oyun neredeyse yok, beğenmeyenlerin biraz daha objektif bakmaları gerekiyor bence, TLOU 2'nin hikayesini ben de pek beğenmedim fakat hikaye anlatımı çok iyi.
Beğenmiyorum diyen adam da oynamamış, izlemiş bir de laf atıyor :D

RDR2 30 milyon satmış GoW 10 milyon mantıken RDR2'yi seven kitle daha fazla olmalı Game awards oyunculardan çok juriler karar veriyor ve GoW'un PS özel olması kazanma etkenlerinden biriydi ama 2 oyunda çok güzel.

RDR2 30 milyon satmış GoW 10 milyon mantıken RDR2'yi seven kitle daha fazla olmalı Game Awards oyunculardan çok juriler karar veriyor ve GoW'un PS özel olması kazanma etkenlerinden biriydi ama 2 oyunda çok güzel.
Onun sebebi PS exc. olması. Satış sayısı ile beğeni eşdeğer olsaydı 2013'de 8 milyon satan TLoU, 160 milyon satan GTA 5'i yenmezdi.

Ben RDR2 yi God of war dan daha çok beğendim şahsen ama GOW'un da pek bir eksik yönü yok. Yani God Of War hayranı biri Rdr2'den iyi olduğunu söylüyorsa katılmam ama ikiside çok başarılı oyunlar olduğu için haksız olduğunu da söyleyemem, herkes'in kendi fikri. Metascore'ları ya da kullanıcı yorumlarını karşılaştırarak bu konu sonuçlanmaz.

Neden bu kadar savunuyorsun ki? İnsanlardan evet RDR 2 daha güzel lafını duyduğuna nasıl bir yarar sağlıyor sana? Her ne kadar üstlerine çok uğraşılmış oyunlar da olsa sonuçta oyun bunlar, eğlenmen ve iyi vakit geçirmen gerekiyor, hangisi daha iyi diye tartışana kadar iki oyunun da zevkini çıkarmak daha iyi.
Bana bu seviyede zevk verecek bir şey yok çünkü zevk alanıma göre en iyi oyunu buldum.

Neden savunmayayım peki? RDR2'ye Her yönüyle aşık olduğum için mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı