Grand Theft Auto VI Fragmanı Sızdırıldı

Eğer Gta 6 videodaki haliyle çıkarsa cyberpunk grafiklerinin yanına bile yaklaşamaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gta 6'yı da RTX 4090'da test ettikten sonra konuşalım mı dostum ?

İkinci bir cyberbug vakası is coming Cyberpunk buglardan arındı da GTA6 için bunu diyemeyeceğim çünkü geçmişteki oyunlardan tahmin ediyorum yani kısacası GTA6 balon olacak rez alın.

Bu 2 oyunun karşılaştırman boş laftan ibaret Cpr'in en büyük işi sadece Witcher 3'tü ve CP2077 ile Witcher 3 aslında çok farklı oyunlar ve gereksiz hype yaptılar bu yüzden oyun acemilikten patladı Rockstar ise 20 yıldır bu işin en profesyonelleri bu oyun patlayacak demek için gereksiz ümitsiz olmak lazım.

Grafikler rezalet zaten ona diyecek bir şey yok yıl olmuş bilmem kaç GTA 5 grafiklerinin bir tık geliştirilmiş halini sunmuşlar bize rezillik resmen.

Bir tık dediğini şu 10 yılda birçok oyun başaramadı.

GTA 5 ve RDR 2 çok da iyi çıkış yaptı sebebini anlayamadım.

Fanboy olmaya gerek yok GTA 5 grafiklerini bir tık ışıjlandırmışlar o kadar ki GTA 5 grafikleride rezalet çok soyu yakışmadı rockstara 2025 yılında çıkacak oyunun grafikleri bu olmamalı yemin ediyorum Minecraft'ın RTX grafikli hali bile daha iyi belki kapışır.

GTA 5 ve RDR 2 çok da iyi çıkış yaptı sebebini anlayamadım.

Zaten bu oyunları besleyen fanboy kitlesi yoksa bir cacık olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu 2 oyunun karşılaştırman boş laftan ibaret Cpr'in en büyük işi sadece Witcher 3'tü ve CP2077 ile Witcher 3 aslında çok farklı oyunlar ve gereksiz hype yaptılar bu yüzden oyun acemilikten patladı Rockstar ise 20 yıldır bu işin en profesyonelleri bu oyun patlayacak demek için gereksiz ümitsiz olmak lazım.

GTA IV gibi çıktığı günden 15 yıl sonra bile en güçlü ve güncel sistemlerde dahi performans sorunu yaratan ve en az Cyberpunk 2077 kadar optimizasyon sorunlu bir oyuna imza attıklarını da bence unutmamak lazım.

Yıl olmuş 2023. Şu kuş bakışı görüntülere bakın bokeh effect dolu. Işıklandırmalar rezalet. Mesafe renderlemesi çok kötü. Arabaların sis farlarından çıkan ışık çok keskin çok sırıtıyor
1701767783089.png

Bir tık dediğini şu 10 yılda birçok oyun başaramadı.

Aynen patlayacak mı patlamayacak mı hepimiz göreceğiz cyberpunka bakmanı öneririm o oyunun grafikleri ye bu çöp GTA6'nın grafiklerini bir kıyasla istersen.

Fanboy olmaya gerek yok GTA 5 grafiklerini bir tık ışıjlandırmışlar o kadar ki GTA 5 grafikleride rezalet çok soyu yakışmadı rockstara 2025 yılında çıkacak oyunun grafikleri bu olmamalı yemin ediyorum Minecraft'ın RTX grafikli hali bile daha iyi belki kapışır.

Bana önceki oyunlara bak dedin şimdi GTA 5 grafiklerini ışıklandırmışlar diyorsun inan seninle tartışmaya hiç vaktim yok.

GTA IV gibi çıktığı günden 15 yıl sonra bile en güçlü ve güncel sistemlerde dahi performans sorunu yaratan ve en az Cyberpunk 2077 kadar optimizasyon sorunlu bir oyuna imza attıklarını da bence unutmamak lazım.

Tipik Rockstar ne beklenirdi ki.

GTA 5 2013'te hem en iyi grafiklere hem de en iyi açık dünyaya sahip oyun çoğu firma sadece birini başarırdı yine de ikisini aynı anda yapamazlardı sonra Rockstar geldi üstüne bir daha koyup RDR2 yaptı şu an onunla kapışacak oyun CP2077 oda grafik bakımından 2 oyun farklı türlerde olduğu için tam olarak karşılaştırmak doğru değil.

Geri
Yukarı