Grand Theft Auto VI Fragmanı Sızdırıldı

Yıl olmuş 2023. şu kuş bakışı görüntülere bakın bokeh effect dolu. Işıklandırmalar rezalet. Mesafe renderlemesi çok kötü. Arabaların sis farlarından çıkan ışık çok keskin çok sırıtıyor.
Eki Görüntüle 2042006

Çöpstar Games oyun yapmasın bence.

GTA 5 2013'te hem en iyi grafiklere hem de en iyi açık dünyaya sahip oyun çoğu firma sadece birini başarırdı yine de ikisini aynı anda yapamazlardı sonra Rockstar geldi üstüne bir daha koyup RDR2 yaptı şu an onunla kapışacak oyun CP2077 oda grafik bakımından 2 oyun farklı türlerde olduğu için tam olarak karşılaştırmak doğru değil.

Bence sen fanboy olduğun için böyle diyorsun yoksa GTA 5 bir cacık dahi olamaz oyunda sorunlar bitmiyor ki optimizasyon sorunları olsun Online'da gereksiz takılmalar buglar olsun daha Online'da hileyi çözemediler be hileden geçilmiyor ondan sonra en kral sistemin dahi olsa Single'dan onlinea geçmek bir ömür gibi geliyor sen bir de diyorsun ki GTA 5 harika diyorsun bırak bu işi ki daha grafikleri anlatmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA IV gibi çıktığı günden 15 yıl sonra bile en güçlü ve güncel sistemlerde dahi performans sorunu yaratan ve en az Cyberpunk 2077 kadar optimizasyon sorunlu bir oyuna imza attıklarını da bence unutmamak lazım.

Çünkü GTA4 yaptıkları işlerden farklıydı bak bakalım GTA4'ten önceki oyun olan San Andreas'e fizik motorunu güncellediler optimize edilemedi bu yüzden GTA4 diğer GTA oyunlarına göre sönük ama hikayesi iyi bir oyun olarak kalıyor sadece Rockstar önce kalan oyunlarına önem vermediği açıık bir firma bu yüzdende oyuna güncelleme getirmeyi önemsemiyorlar.

Bence sen fanboy olduğun için böyle diyorsun yoksa GTA 5 bir cacık dahi olamaz oyunda sorunlar bitmiyor ki optimizasyon sorunları olsun Online'da gereksiz takılmalar buglar olsun daha Online'da hileyi çözemediler be hileden geçilmiyor ondan sonra en kral sistemin dahi olsa Single'dan onlinea geçmek bir ömür gibi geliyor sen bir de diyorsun ki GTA 5 harika diyorsun bırak bu işi ki daha grafikleri anlatmadım.
Nefret kusan birisi milleti fanboyluk ile suçluyor :D

En kral sisteme sahibim ve herhangi bir takılma vs yok öyle abartılacak kadar (Online için singleplayer yağ gibi) ayrıca GTA 5 Online tabanlı bir oyun olarak yapılmadı daha sonradan tutuldu GTA Online üzerinden yürüdüler bu yüzden GTA Online üzerinden vurman saçmalıktan ibaret bu benim fanboyluğumdan değil senin boş algından dolayı.

Kanka yeni fark ettim plajda yürüyen karakterlerin ayağı kum olmuyor :D Rdr2'den daha az detaylı olacağı bu sayede anlamış odlum.
1701768482311.png

Kanka yeni fark ettim plajda yürüyen karakterlerin ayağı kum olmuyor :D RDR2'den daha az detaylı olacağı bu sayede anlamış odlum.
Eki Görüntüle 2042021

Dostum gözlük ister misin? Ortada koşan adam ile kadının ayağini gormuyor musun? Valorant'daki arkadaslarin seni cagiriyor yallah Valorant'a.

Geri
Yukarı