Grand Theft Auto VI Fragmanı Sızdırıldı

Bunun bir oynanış videosu olduğunu falan sanıyorsun sanırım.
Oynanış videosu olduğunu sanmıyorum, videonun heyecan verici olmadığını söylüyorum. Mass Effect videosu da hiçbir şey göstermiyor ama merak uyandırıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cyberpunk 2077 dediğin oyunun tanıtım fragmanlarında oluşturulan görüntüler tamamen yapaydı, oyun içi görüntü yoktu.
Buna rağmen videoları oldukça iyi hazırlanmıştı ve insanların ilgisini çekebildi. GTA VI videosu bende hiçbir heyecan yaratmadı çünkü çok sıradandı. GTA VI değil de sıradan bir oyun çıkıyormuş gibi duruyor.
Neymiş, niye binalara girilmemiş, yeni oynanış mekaniği yokmuş, yat kullanılmamış, banka soyulmamış. Tanıtım fragmanında yeni oynanış mekaniği gösterilmesini bekliyor.
Cyberpunk 2077'nin daha ilk videosunda "Mantis Blades" vardı. Sonraki videolarda da uçan arabalar gibi eklemeler de insanların "Acaba kullanabilecek miyiz?" şeklinde düşünmesini sağladı. Direkt şu şekilde oynanıyor şeklinde göstermelerine gerek yok. Onu isteyen de yok. Heyecanlandıracak herhangi bir şey eklemeleri yeterli olurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aynı şekilde 2018 tanıtımı da oyun hakkında merak uyandırıyor:

Trailer harika görünüyor 😍, umarım downgrade yemez. Şimiden kenara $120 atmak lazım. Konudaki oyunu kötüleyenler konsolu olmadığından oynayamacağı için sinirini oyunu kötüleyerek çıkaran ergenler sanırım.🤨

Umarım oyunun grafikleri bu şekilde çıkmaz aksi takdirde rezalet oyunlar serisinde adını altın harflerle yazdıracak

Umarım oyunun grafikleri bu şekilde çıkmaz aksi takdirde rezalet oyunlar serisinde adını altın harflerle yazdıracak

Hocam sen neyin kafasını yaşıyorsun. Ne olması lazım?

Millet bu grafikleri gerçek mi diye sorgularken sen grafikleri kötü GTA 5 gibi diyorsun.

Hadi kötü dersin kendi düşüncen. GTA 5 grafiklerinin bir tık gelişmiş hali demen nedir?

RDR 2'nin üstüne koyuyorlar. GTA 5'in değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı