Grand Theft Auto VI Fragmanı Sızdırıldı

Hayatında deniz mi gordun Allah'ın köylüsü Rockstar eleştiriyor

Cidden bazı kötü yorum yazanları anlamak aşırı zor. Bende 7/24 GTA RDR 2 oynayan biri değilim ama adamlar halen daha çalışmaya devam ediyor. Oyun bitmedi yani daha. Bu fragmanda gördükleri çoğu şey değişebilir.

Adamlar çat 2025 yılını koydular ortaya. Allah bilir ertelenir de bu oyun. PS 6 çıkışına 2-3 sene kala gelir.
Daha çok fragman görecekler. Bu fragman tatmin etmez diğer fragman eder.

Adamlar sırf su fiziği için 20-30 kişi çalışıyormuş. Oyun bitse herhalde 2024 yılında çıkardı. Fragman güzel hoş tozpembe de bu oyun bitmiş değil.

Rockstar CGI kullanmıyor. Oyun yüksek ihtimalle fragmandaki hatta daha iyi bir görüntüsü olacak.
Yani videoyu 144p ile mi izliyorsunuz anlamıyorum ki. Daha tonlarca şey yazarım da. Zevkler ve renkler tartışılmazmış. Zevki olmayan insanın tartışacak bir şeyi de yoktur.

Hocam sen neyin kafasını yaşıyorsun. Ne olması lazım?

Millet bu grafikleri gerçek mi diye sorgularken sen grafikleri kötü GTA 5 gibi diyorsun.

Hadi kötü dersin kendi düşüncen. GTA 5 grafiklerinin bir tık gelişmiş hali demen nedir?

RDR 2'nin üstüne koyuyorlar. GTA 5'in değil.

Grafikler benden daha gerçekçi duruyor ama PC nasıl kaldıracak ya da kimin kaldırır çok fazla doluluk var NPC bakımından binaların içine girilebilecekmiş.

Grafikler benden daha gerçekçi duruyor ama PC nasıl kaldıracak ya da kimin kaldırır çok fazla doluluk var NPC bakımından binaların içine girilebilecekmiş.

Oyunda The Last of Us ayarları gibi grafik ayarı bekliyorum ben. Bu kadar grafiği 5-10 ayar ile kapatmayız herhalde.

Bize çok daha fazla şecenek sunarlar gibi geliyor. Yani adamın üstündeki gölgesine kadar kapatıyor olmamız lazım. The Last of Us oynadıysan bilirsin zaten. 25-30 tane ayar var kapatabildiğin.

Böyle olunca ise coğu kişi elbet bir şekilde oynar. Fragman bence gözünüzü korkutacak en son şey olsun.

Ne fragmanlar çıkıyor içine bir giriyorsun söverek çıkıyorsun.

Hocam sen neyin kafasını yaşıyorsun. Ne olması lazım?

Millet bu grafikleri gerçek mi diye sorgularken sen grafikleri kötü GTA 5 gibi diyorsun.

Hadi kötü dersin kendi düşüncen. GTA 5 grafiklerinin bir tık gelişmiş hali demen nedir?

RDR 2'nin üstüne koyuyorlar. GTA 5'in değil.
Senin yaptığın fanboyluk az mantıklı bak rica ediyorum evet ışıklandırma çok bu yüzden uzaktan baktınmı hoş gelebilir grafikler ama detaylara in bakalım o zaman iyi diyebilecek misin (fragmanda detaylar var sen onlara bak sonra tekrar konuşuruz)

Oyunda The Last of Us ayarları gibi grafik ayarı bekliyorum ben. Bu kadar grafiği 5-10 ayar ile kapatmayız herhalde.

Bize çok daha fazla şecenek sunarlar gibi geliyor. Yani admın üstündeki gölgesine kadar kapatıyor olmamız lazım. The Last of Us oynadıysan bilirsin zaten. 25-30 tane ayar var kapatabildiğin.

Böyle olunca ise coğu kişi elbet bir şekilde oynar. Fragman bence gözünüzü korkutacak en son şey olsun.

Ne fragmanlar çıkıyor içine bir giriyorsun söverek çıkıyorsun.

Yok hocam benim emektar 570 kaldıramaz :D

Senin yaptığın fanboyluk az mantıklı bak rica ediyorum evet ışıklandırma çok bu yüzden uzaktan baktınmı hoş gelebilir grafikler ama detaylara in bakalım o zaman iyi diyebilecek misin (fragmanda detaylar var sen onlara bak sonra tekrar konuşuruz)

Tamamdır hocam siz haklısınız. Konuyu kapatalım lütfen. Yazdık, oldu, bitti, gitti.

Geri
Yukarı