Grand Theft Auto VI Fragmanı Sızdırıldı

123.png1234.png

Neyse, her türlü bilip bilmeden mesaj attığın ortaya çıktı zaten.

Bunun bir oynanış videosu olduğunu falan sanıyorsun sanırım. Yanlış beklentiye girmişsin. Cyberpunk 2077 dediğin oyunun tanıtım fragmanlarında oluşturulan görüntüler tamamen yapaydı, oyun içi görüntü yoktu. GTA VI fragmanında görüntüler yine oyun motorundan alınmış. Neymiş, niye binalara girilmemiş, yeni oynanış mekaniği yokmuş, yat kullanılmamış, banka soyulmamış. Tanıtım fragmanında yeni oynanış mekaniği gösterilmesini bekliyor. İstersen bir de oyunu baştan sonra oynayıp bitirsinler tanıtım fragmanında :D
Heyecanla bekliyorum çıkınca yüzünde oluşacak hayranlığı.

Oynanış videosu olduğunu sanmıyorum, videonun heyecan verici olmadığını söylüyorum. Mass Effect videosu da hiçbir şey göstermiyor ama merak uyandırıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna rağmen videoları oldukça iyi hazırlanmıştı ve insanların ilgisini çekebildi. GTA VI videosu bende hiçbir heyecan yaratmadı çünkü çok sıradandı. GTA VI değil de sıradan bir oyun çıkıyormuş gibi duruyor.

Cyberpunk 2077'nin daha ilk videosunda "Mantis Blades" vardı. Sonraki videolarda da uçan arabalar gibi eklemeler de insanların "Acaba kullanabilecek miyiz?" şeklinde düşünmesini sağladı. Direkt şu şekilde oynanıyor şeklinde göstermelerine gerek yok. Onu isteyen de yok. Heyecanlandıracak herhangi bir şey eklemeleri yeterli olurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aynı şekilde 2018 tanıtımı da oyun hakkında merak uyandırıyor:

Merak uyandırmıyor çünkü merak uyandıracak bir iş yapmak istememişler. Eğer amaçları merak uyandırmak olsaydı TEASER paylaşırlardı ve epey kısa olurdu. İnsanlar artık merak değil bir trailer bekliyorlardı oyunu ve şehri görebilmek için.

Kitlenin daha fazla heyecana mı ihtiyacı var? 🤣🤣 Eğer bunu yapsalardı daha fazla negatif tepki ile karşılaşırlardı bana göre.

İnsanlar artık merak değil, bir trailer bekliyorlardı oyunu ve şehri görebilmek için.
Onu da mükemmel olarak başaramamışlar. Mevcut hâliyle Cyberpunk 2077’ye göre oldukça zayıf kalmış ve oyunu almak için kendi başına hiçbir sebep sunmuyor. Grafikleri de daha zayıf. Bana göre GTA V tanıtımı daha etkileyiciydi ve GTA VI tanıtımı güzel durmuyor. Tanıtımına göre Cyberpunk 2077’ye 100 puan veriyorsam GTA VI’ya 50 puan veririm fakat sadece tanıtımdan bahsediyorum, oyunun kendisi güzel olabilir. Aynı fikirde olmak zorunda değilsiniz sonuçta.

Kıyas açısından GTA V:

Mesela, bir ürün tanıtımında Apple çok iyi iş çıkarıyor. Rockstar Games tarafından da GTA VI için benzer kalitede iyi bir video hazırlamasını beklerdim. "İşte GTA VI!" diyebileceğimiz bir performans sergilememişler.

Son düzenleme:
Oyun sınıfta kaldı kim ne derse desin

Ne saçmalıyorsun arkadaş sen. Mesajlarına bir bakayım dedimde oyuna etmediğin laflar kalmamış, komik duruma düşmüşsün. Herkesin zevk anlayışı, beklentisi farklıdır saygı duyarım ama merak ediyorum, neden sınıfta kalmış?

Bir mesajında denize laf etmişsin. Yahu soruyorum sana sen böylesine kaliteli bir su fiziği nerede gördün? Senin beklentin gerçek hayatın direkt oyuna entegre edilmesiydi sanırım.

Oyunun çıkışına en az 2-3 sene olduğunu ve bunun daha ilk trailer olduğunun farkındasınızdır umarım...

Herkesin 10 senedir beklediği o an işte geldi!

Grand Theft Auto V'ı karşınızda.

Güzeldi beklediğim gibi geldi vice cityide gördük arada yeter bunlar bana.

Fena görünmüyor. Para biriktirmeye başlasam iyi olur ama 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı