GTA 4 oynarken GTA 5'den daha fazla zevk alıyorum

RAGE bence, GTA V'de geçersiz olup, yeni motor geliştirilmeliydi. Sonuçta RAGE, GTA IV ile beraber 2008'de çıkmış olması lazım. Daha öncede çıkmış olabilir ama ilk olarak GTA IV'de kullanıldı. GTA V için RAGE 2 geliştirilebilirdi Rockstar. Örneğin GTA SA, RenderWare kullanıyor.

Çünkü IV daha iyi. Benim için en azından. Ve fizik motoru konusunda zamanları yetmemiş diyeceğim ama komik kaçabilir sizin için. “Zaten 6/7 senede bir oyun çıkarıyorlar. Ne zaman yetmemesi” diyebilirsiniz ama V’in dünyası o kadar geniş ve detaylı ki bu olmuş olabilir.

Selam. Konu tartışmaya açıktır. Ben GTA 4 oynarken GTA 5'den daha fazla zevk ve tat alıyorum. GTA 4'ün havası,fizikleri,hikayesi ve haritasi bence daha iyi. Evet,haritası GTA 5'e kıyasla çok küçük ama havası Los Santos'dan bence daha güzel. Dediğim gibi tartışmaya açığım ve cevap yazabildiğimce yazıcağım 🙂
Sizinle aynı fikirdeyim Niko bellic, Roman, Jacop, Brucie ve diğer sayamadığım harika karakterler. Halen Gta 4 MP oynuyorum efsane bir oyundu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı