GTA 6 duyuru tarihine her geçen gün yaklaşıyoruz!

• Konuyu başlatan Smuya
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 4B
2 Ekim yani yarın mı gösterecekler hocam?

Hocam GTA fandomlari ve Xdeki birçok sayfaya göre duyuru yapcaklar 2 Ekim'de 26 Ekim'de de traileri vercekler olabilir de olmayabilir de umalimki yarın logoyu ve trailer gününü versinler.

Fotoğraf 3 gün önce paylaşıldı.

Hocam GTA fandomlari ve xdeki birçok sayfaya göre duyuru yapcaklar 2 Ekim'de 26 Ekim'de de traileri vercekler olabilir de olmayabilir de umalimki yarın logoyu ve trailer gününü versinler.

Fotoğraf 3 gün önce paylaşıldı.

Ek olarak GTA 6'nin video sizintilarindan beri deli arastirma yapıyorum oyun hakkında 2 ayda bir oyunda olacak UFO'lardan s** robotlarina kadar biliyorum SS i bile var yani bayağı bir mekanın kodlarının görev kodlarının NPC kodlarına kadar istenirse atabilirim 2 Ekim'de duyuru gelmesse bile bu ay illaki oyunla alakalı bir şey duyacagiz.

Son düzenleme:
Hocam GTA fandomlari ve Xdeki birçok sayfaya göre duyuru yapcaklar 2 Ekim'de 26 Ekim'de de traileri vercekler olabilir de olmayabilir de umalimki yarın logoyu ve trailer gününü versinler.
Umarım yarın gösterirler :)

2 Ekim'de duyuru gelmesse bile bu ay illaki oyunla alakalı bir şey duyacagiz.
Büyük ihtimalle bu ay görürüz bir şeyler.

2 ya da 3 ekim de bir duyuru gelmesi bekleniyor ama bakalım. Oyun 2025 te çıkıcaksa ekim ya da kasımda duyururlar diye düşünüyorum.

2 ya da 3 Ekim de bir duyuru gelmesi bekleniyor ama bakalım. Oyun 2025'te çıkacaksa Ekim'ya da kasım'da duyururlar diye düşünüyorum.

Hocam hype ı söndürmek istemezler 2024 diye düşünüyorum ben.

2-26 Ekim arası bir şeyler görürüz diye düşünüyorum. Hiç değilse kasım çok net.

Kasımdada gelmezse daha hiç gelmez 😀

Rockstar dün GTA Online için ekim ayında yayınlanması planlanan bir güncelleme için bir tweet attı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu tweet üzerinde GTA 6 oyununda bulunacak olan erkek-kadın karakterlerine benzeyen modellemeler ve VI yazısı görünüyor. Diğer yazılar kolla kapatılırken VI yazısı büyük ve açık bir şekilde gözüküyor.

Üstelik Franklin karakterinin seslendirmenine canlı yayında "GTA 6 hakkında bir iş teklifi var mı?" sorusuna "Bir şeyler geliyor. GTA 5 hakkında bir şey duymaktan bıktığınızı biliyorum ve yakında da son bulacak." cevabını alıyor.

Daha önceki sızıntılarda oyunun ekim-Kasım arası duyurulacağını doğruluyordu.

Daha önceki sızıntılar:

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonunda be (boş buzdolabı fotoğrafı)

Çıksın çıksın da.. Türkçe olsun be Türkçe getirmezler ise cidden linç yer bence

Linç mi? Rockstar’a linç atanı anında indirirler. O kadar eminim ki oyun çıktığında, oyunu övmekten dili umursamazlar gibime geliyor.
Doğru diyorsunuz hocam aşırı fazla övecek olanlar var bunun içlerinde büyük ihtimalle bende olacağım :) ancak bu kadar büyük bir şirketin Türkçe Altyazı getirmemesi ilginç olurdu, çok fazla Türk oyuncusu var gta serisinde

Yeni konular

Geri
Yukarı