GTA 6 duyuru tarihine her geçen gün yaklaşıyoruz!

• Konuyu başlatan Smuya
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 4B

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Rockstar dün GTA Online için ekim ayında yayınlanması planlanan bir güncelleme için bir tweet attı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu tweet üzerinde GTA 6 oyununda bulunacak olan erkek-kadın karakterlerine benzeyen modellemeler ve VI yazısı görünüyor. Diğer yazılar kolla kapatılırken VI yazısı büyük ve açık bir şekilde gözüküyor.

Üstelik Franklin karakterinin seslendirmenine canlı yayında "GTA 6 hakkında bir iş teklifi var mı?" sorusuna "Bir şeyler geliyor. GTA 5 hakkında bir şey duymaktan bıktığınızı biliyorum ve yakında da son bulacak." cevabını alıyor.

Daha önceki sızıntılarda oyunun Ekim-Kasım arası duyurulacağını doğruluyordu.

Daha önceki sızıntılar:

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Genelde Rockstar duyuruları için sonbahar aylarını tercih ediyor, Ekim ayında olmasa bile yıl sonuna kadar GTA VI'nın trailerini görmek şaşırtıcı olmaz. Zaten oyunun hangi aralıkta çıkacağı Rockstar'n yatırımcı toplantısında belli oldu.

Rockstar dün GTA Online için ekim ayında yayınlanması planlanan bir güncelleme için bir tweet attı.
Bu tweet üzerinde GTA 6 oyununda bulunacak olan erkek-kadın karakterlerine benzeyen modellemeler ve VI yazısı görünüyor. Diğer yazılar kolla kapatılırken VI yazısı büyük ve açık bir şekilde gözüküyor.

Üstelik Franklin karakterinin seslendirmenine canlı yayında "GTA 6 hakkında bir iş teklifi var mı?" sorusuna "Bir şeyler geliyor. GTA 5 hakkında bir şey duymaktan bıktığınızı biliyorum ve yakında da son bulacak." cevabını alıyor.

Daha önceki sızıntılarda oyunun ekim-Kasım arası duyurulacağını doğruluyordu.

Daha önceki sızıntılar:

Kaynak:

Adamlar artık bildiğin biz yakında duyaracağız diyor.

Üstelik franklin karakterinin seslendirmenine canlı yayında "GTA 6 hakkında bir iş teklifi var mı?" sorusuna "bir şeyler geliyor. GTA 5 hakkında bir şey duymaktan bıktığınızı biliyorum ve yakında da son bulacak." cevabını alıyor.

Daha önceki sızıntılarda oyunun ekim-Kasım arası duyurulacağını doğruluyordu.

Daha önceki sızıntılar:

Kaynak:

Öncelikle ay 2 Ekim'i gösteriyor vinevood yazısındaki ı harfindeki elmada 2 Ekim'i gösteriyor nasıl derseniz elmanın çekirdeği ile alakalı bir şey X de gördüm bende tahminimce 2 Ekim'de logoyu ve trailerin ne zaman olacağını göstercek RDR2 de yaptıkları gibi 26 Ekim'de de traileri alırız umarım (not: Şu ay olayı ve elma olayını Xden buldum çoğu yer bunu paylaşıyor)

Öncelikle ay 2 Ekim'i gösteriyor vinevood yazısındaki ı harfindeki elmada 2 Ekim'i gösteriyor nasıl derseniz elmanın çekirdeği ile alakalı bir şey X de gördüm bende tahminimce 2 Ekim'de logoyu ve trailerin ne zaman olacağını göstercek RDR2 de yaptıkları gibi 26 Ekim'de de traileri alırız umarım (not: Şu ay olayı ve elma olayını xden buldum çoğu yer bunu paylaşıyor)

2 Ekim yarın.

Öncelikle ay 2 Ekim'i gösteriyor vinevood yazısındaki ı harfindeki elmada 2 Ekim'i gösteriyor nasıl derseniz elmanın çekirdeği ile alakalı bir şey X de gördüm bende tahminimce 2 Ekim'de logoyu ve trailerin ne zaman olacağını göstercek RDR2 de yaptıkları gibi 26 Ekim'de de traileri alırız umarım (not: Şu ay olayı ve elma olayını Xden buldum çoğu yer bunu paylaşıyor)
2 Ekim yani yarın mı gösterecekler hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı