GTA IV vs Cyberpunk 2077

Rockstar Games > CD projekt red®.
Bunun aksini iddia edecek bir kişi olduğunu sanmıyorum, belirtmenize gerek yoktu. CDPR daha acemi bir firma, kalkamayacakları bir yükün altına girdiler ve bunu da kabullendiler. Oyunu da düzeltiyorlar. Gelecek olan büyük güncellemelerden sonra olacak duruma bağlı bir şekilde tutumum değişebilir ama bu oyunu böyle bırakacaklarını sanmıyorum.

Aşırı saçma karşılaştırma.

O zaman 2004 de çıkmış Half-Life 2 GTA 5'den daha iyi. Sonuçta 10 sene var var arada.

1611077942127.png

Valve > Rockstar.

Çok boş bir konu.

Rockstar oyun yaparken CDPR korsan CD satıyordu, kimse Rockstar'dan iyi demiyor zaten. GTA 4 övücülerdensin sanırım.
Kesinlikle öyle biri. Saçma sapan bir kıyas. Oyunu oynadı mı merak ediyorum.

Kesinlikle öyle biri. Saçma sapan bir kıyas. Oyunu oynadı mı merak ediyorum.
Oynamak değil zaten konumuz. Sırf zaman farkından dolayı kıyasladığımı düşünenler varmış yıllar önce yapılmış oyunlardan bile daha kötü bir iş çıkartmışlar bu kadar basit. 🙂 İnternetteki videolara hak vermiş bulunuyorum sadece. "Next-gen"

Bıktım artık sizin saçma sapan karşılaştırmalarınızdan. Sen git ne istiyorsan onu oyna. Yetti cidden yetti!
Next Gen Open World Experience, best game ever gibi iddialarla çıkıp rezalet gibi bir oyun verip konsollarda daha 10 FPS ile oynanırken tam fiyattan satarlarsa o oyuna istediğimiz her ama her şeyi söyleriz sen değil Polonya Cumhurbaşkanı gelse hiçbir şey diyemez. Bakmak istemiyorsan bakma, ama biz istediğimiz her şeyi söyleyeceğiz!

Next Gen Open World Experience, best game ever gibi iddialarla çıkıp rezalet gibi bir oyun verip konsollarda daha 10 FPS ile oynanırken tam fiyattan satarlarsa o oyuna istediğimiz her ama her şeyi söyleriz sen değil Polonya Cumhurbaşkanı gelse hiçbir şey diyemez. Bakmak istemiyorsan bakma, ama biz istediğimiz her şeyi söyleyeceğiz!
İç sesim.

Haykır be yiğidim sesini tüm Dünya duysun da hizaya gelsin.

Herhalde dünyanın en balon oyunu ile karşı karşıyayız bunu Cyberbug fanlarının yüzüne vurunca çıldırıyorlar resmen neyse siz bozuk oyununuzla eğlenmeye devam edin.
Ama istediğimiz kadar bu oyunu yerin dibine sokabiliriz ve kimse de karışamaz.
Yukarıdaki bazı tuhaf kişiler GTA 4 ile Cyberbug'ın aynı oyun türü olmadığını söylemiş ama yapımcı firma bile open world shooter olarak değiştirdi.

Geri
Yukarı