GTA V PC Sürümü Hakkında Görüşlerim

Oyunu bir kaç saattir oynuyorum ve sizlere görüşlerimi belirtmek istedim. Öncelikle oyunun optimizasyonu harika olmuş. Hayatımda ilk kez bir Rockstar oyununu bu kadar akıcı şekilde oynadım. Üstelik ekran kartım 7670M gibi çok iyi bir kart olmamasına rağmen. Almaya tereddüt eden arkadaşlar varsa kesinlikle orjinal olarak alsınlar adamlar bizim için gerçekten uğraşmış ve oyunun PC sürümünü çok başarılı yapmış.

Arkadaşlar sizce altta vereceğim konfigürasyon ile oyunu high ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabilir miyim?

i5 4200H 2.8-3.4GHz
GTX 850M (2GB 128 bit DDR3)
4GB DDR3 1600MHz

Oyunu çalıştırmama gibi bir durum söz konusu değil fakat benim asıl merak ettiğim oyunu akıcı bir şekilde oynayabilmek. Bu konuda bilgi sahibi olabilirsem siparişi vereceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sizce altta vereceğim konfigürasyon ile oyunu high ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabilir miyim?

i5 4200H 2.8-3.4GHz
4GB DDR3 1600MHz

Oyunu çalıştırmama gibi bir durum söz konusu değil fakat benim asıl merak ettiğim oyunu akıcı bir şekilde oynayabilmek. Bu konuda bilgi sahibi olabilirsem siparişi vereceğim.
Medium-High ayarlar arası akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

Benim ekran kartı 630M düşük bir kart. İyi oynatır mı ? Bu kart ile oynayan var mı ? Oyun harbi süper olmuş. Resimler bile insanın iştahını kabartıyor.

Elimde i5 - 24010 M 2.30 Ghz, gt 520m ekran kartı , 8 GB ram ve Windows 8.1 Pro 64 bit özelliklerine sahip bir dizüstü var. Gta 5'i low ayarda takılma olmadan oynayabilir mi sizce? Oyunu tecrübe etmiş biri olarak sizden cevap alırsam sevinirim.

Dizüstü bilgisayar için yorum yapmayayım. Masaüstü olsaydı bilirdim. Oyun olarak dizüstü bilgisayar benim gözümde hep 0

Arkadaşlar konuya cevap yazamadım kusura bakmayın. Dün bu hesabım yazım yanlışından dolayı kapatılınca yeni hesap açmıştım ve onu da çifte hesaptan kapatmışlar.

i5 4200H 2.8-3.4GHz
4GB DDR3 1600MHz

Kesinlikle çok rahat oynarsınız.

Ayrıca bilgisayarında ısınma var mı diye soran arkadaşlar için;

Toshiba satellite kullanıyorum ve soğutma konusunda başarılı bilgisayar ısı yok. Ama oyun aşırı derecede ram yiyor açıkken.

kardeş bendede 7670m var medium ayarlarda kaç fps veriyor bide benimki o.c lu ? low:30-40 fps varmı ?
Medium ayarlarda 30+ fps alıyorum 1366x768 çözünürlükte.

-----------------------

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çektiğim videoyu izlemeyen izleyebilir oyunun pc sürümü hakkında biraz konuştum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı