GTX 1060 6GB 2200TL Olmuş!

Miningçiler bu işi bırakmadıkça fiyatlar aynı devam edecek gibi maalesef. Zaten dolar kuru belimizi büküyor, bir de saçma sapan talep patlaması çıktı başımıza. 10.000 ₺ gibi astronomik bir fiyata bile monitör dahil verdiğin paraya değecek, içine sinecek bir sistem toplayamıyorsun. Gerçekten kötü bir durum.

11.03.2017 tarihinde Vatan bilgisayardan 1.555 TL'ye almışım MSI GeForce GTX1060 GAMING X 6GB ekran kartını. Vay be...

Son düzenleme:
Dolarla alakası yok insanları yanlış yönlendiriyosunuz gtx 1060 6gb modeli 1650 tl civarından 1 gün içinde 2200 tl civarına çıkarıldı.Dolardan dolayı diyen arkadaşlar bana bunu açıklasın.

Zaten benim verdiğim örnekte 3000TL fark etmiş kartın fiyatı, doların etkisi yok değil ama dediğiniz gibi o veya bu etkenden dolayı benim çok kısa zaman önce kurduğum 7000TL'lik sistem şu anda 11000TL olmuş durumda ve durum cidden sıkıntılı...

Miningciler yüzünden zamanında 900 TL olan GTX 1060 3 GB versiyonu 1200 TL'ye aldım. Fiyatlar ne yazık ki düzelmeyecek. :(

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı