GTX 1060 6GB 2200TL Olmuş!

Miningçiler bu işi bırakmadıkça fiyatlar aynı devam edecek gibi maalesef. Zaten dolar kuru belimizi büküyor, bir de saçma sapan talep patlaması çıktı başımıza. 10.000 ₺ gibi astronomik bir fiyata bile monitör dahil verdiğin paraya değecek, içine sinecek bir sistem toplayamıyorsun. Gerçekten kötü bir durum.

11.03.2017 tarihinde Vatan bilgisayardan 1.555 TL'ye almışım MSI GeForce GTX1060 GAMING X 6GB ekran kartını. Vay be...

Son düzenleme:
Dolarla alakası yok insanları yanlış yönlendiriyosunuz gtx 1060 6gb modeli 1650 tl civarından 1 gün içinde 2200 tl civarına çıkarıldı.Dolardan dolayı diyen arkadaşlar bana bunu açıklasın.

Zaten benim verdiğim örnekte 3000TL fark etmiş kartın fiyatı, doların etkisi yok değil ama dediğiniz gibi o veya bu etkenden dolayı benim çok kısa zaman önce kurduğum 7000TL'lik sistem şu anda 11000TL olmuş durumda ve durum cidden sıkıntılı...

Miningciler yüzünden zamanında 900 TL olan GTX 1060 3 GB versiyonu 1200 TL'ye aldım. Fiyatlar ne yazık ki düzelmeyecek. :(

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı