GTX 1070 vs GTX 970

Gtx 1070 düşündüğünüz kadar iyi değil beyler üzgünüm.
TitanX falan değil yani :cry::cry:
Eki Görüntüle 166916

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun gibi birçok karşılaştırma videosu var, çoğunu izlemedim ama tahminimce büyük çoğunlukta birkaç FPS de olsa GTX 1070 Titan X'i geçiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun gibi birçok karşılaştırma videosu var, çoğunu izlemedim ama tahminimce büyük çoğunlukta birkaç FPS de olsa GTX 1070 Titan X'i geçiyor.
Hocam daha Benchmark testleri falan olmadı resmi testler gelene kadar bekle onların çoğu yalandır beni resmim Nvida nın kendi sitesindeki resmi.

Hocam daha Benchmark testleri falan olmadı resmi testler gelene kadar bekle onların çoğu yalandır beni resmim Nvida nın kendi sitesindeki resmi.

Yalandır mı? Güvenilir kanallardan birinin testini attım, bunu beğenmediyseniz Digital Foundry'nin testini izleyin. Benchmark testlerini böyle YouTuber'lar yapıyor, o yüzden yalan değiller.

970'den 200-300 TL fazla olacak demek fazla iyimserlik olur. Bir kere founders edition denince kafalar karıştı ama bu aslında bildiğimiz referans tasarım. Hiçbir zaman referans tasarım, özel soğutmalı ürünlerden pahalı olmaz.

1440P değil de, eski nesil 1080P'de oynayacak isen zaten 10 sene oynarsın. :D
Fiyatı uygun olsa 1070'i beklerdim zaten. Konuda belirttiğim gibi 970 işimi gören bir kart iken 1070' e 400-500 tl fark vermemin mantığı yok en fazla 200 tl civarı fark verebilirim. Benim gibi fakirlerin 2x980Tİ' ı ve 1440p monitörü olmadığı için ''eski nesil'' 1080p kullanıyoruz maalesef.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı