Günde 10 tane çikolata yemek zararlı mı?

Madem sende farkındasın o zaman neden daha az yemiyorsun?

Dişlerini düzenli olarak fırçaladığı şekilde bir şey olmayacak.

Evet kesinlikle o kadar şeker dopamini trambolin gibi zıplatmayacak ve ADHD ye sebep olmayacak. O kadar paketli gıdanın hormonlarına etki edeceğini ve sürekli devam edersen sonunda androjen bir kişi olacağını söylememe gerek var mı? Bu forumda mastürbasyonu da övüyorlar, bilgisayar toplama haricinde güvenilir bir yanı kalmamış galiba. Yeme, ne kadar mı? Hiç.

Abi deme öyle ya. :D
Kardeşim tabi ben şaka yapıyorum. Umarım çok sağlıklı ve uzun bir hayatın olur. Şimdilik yaşından dolayı farkında değilsin, ben de senin gibiydim ve kendime çok zarar verdim. Hiçbir zaman kilo problemim olmadı, bizim zamanımızda bilgisayar, telefon yoktu çünkü ama yine de kronik olarak reflü sahibi oldum o kakao yağlı kekler yüzünden.

Şimdi biraz abartsam sağlıklı yediğim halde çok yesem bile sabahlara kadar süt ve sirke içiyorum biraz mide asit dengem düzelsin de mide rahatsızlığı çekmeyeyim diye. Bence meyveye yüklenmelisin ki bu kadar paketli gıda ileride sperm yoğunluğunda azalma ve hormon bozukluğu da yapar. Aslan gibi adamsın, daha 13 sene boyunca hızlı bir şekilde gelişeceksin.

Fazlası zarar lafı doğrudur çok şeker tüketirsen baş dönemesi tansiyon şeker hastası olursun

Evet kesinlikle o kadar şeker dopamini trambolin gibi zıplatmayacak ve ADHD ye sebep olmayacak. O kadar paketli gıdanın hormonlarına etki edeceğini ve sürekli devam edersen sonunda androjen bir kişi olacağını söylememe gerek var mı? Bu forumda mastürbasyonu da övüyorlar, bilgisayar toplama haricinde güvenilir bir yanı kalmamış galiba. Yeme, ne kadar mı? Hiç.
Dediğim şeyi anlamadınız sanırım. Dişleri hakkında yorum yaptım, eğer diğer yorumları okuduysanız olumsuz yanlarını yazdım.

Okursanız fark edeceğinizi düşünüyorum. Olayların tamamını bilmeden yorum yapmak milletimizin en sevdiği şey sanırım.

Getirden 50 TL abur cubur sipariş edip 1 saat içinde hepsini yiyen biriydim ve obezdim. Şeker tüm kötülüklerin anasıdır. Kilo almaman sana özel bir durum.

Şunu bilmeni isterim dostum 80 kilo olup zayıf gözüken insanlar var mesela kuzenim 80 kilo zaf zayıf ama bende kilolu gözüküyorum aynı kilo olmamıza rağmen.

Zıplatsın, mutlu ediyor ve tadı güzel. Yemek için değer.

Yeni konular

Geri
Yukarı