Utandığınız anlar

3 kere nakil oldum okullarda, sınıfa girdiğimde öğretmenin tahtaya dikip kendini tanıt demesi.
Bırak yahu, ben tanışırım sınıftakilerle. Miting yapar gibi tanıtmanın ne anlamı var?
Sen birde dersin ortasında girdiğini düşün, ben 10. sınıfta sınıf değiştirmiştim, dersteyken öğrendim dersin ortasında yeni sınıfa girdim, herkesin gözü benim üzerimde... 😁

Ortaokul yedide şiir okuma gibi bir etkinlik yapacaklardı beni de ses tonundan dolayı aldılar. Sesimde hiç duygu yok ama 3 hafta çalıştık 3 haftanın sonunda duygu verebilmeyi başardılar hocalar. Bir şiiri de iki kişi okuyoruz bölüşerek. Neyse etkinlik gecesi 100-150 kişi falan geldi arkadaşların hepsi tek tek çıkıyor sıra bize geldi ben şiiri okurken bir düzeyi unuttum 5 saniye seyirci bana ben seyirciye bakmıştım çok utanç vericiydi sonradan hatırladım tabii dizeyi.

İlkokulda 1. tenefüsten sonra bizim sınıf diye başka bi sınıfa girmiştim okulun ilk günü. Bakıyom içerdekilere hiçbirini tanımıyorum, döndüm hocaya baktım. Hoca da başka bi hoca hiçbişi olmamış gibi çıktım sınıftan koridora oturup ağladım.

Sen birde dersin ortasında girdiğini düşün, ben 10. sınıfta sınıf değiştirmiştim, dersteyken öğrendim dersin ortasında yeni sınıfa girdim, herkesin gözü benim üzerimde... 😁
3 kere yaşadım, iki kez tahtaya çıktım bir kez derse daldım. Sanki uzaylıya bakıyor allahsızlar, çok sinir oluyordum o bakışlara.

8. sınıfta bu yıl gerçekleşti bu olay: arkadaşım bir çıplak kadın silüeti çizmişti kağıda, bana uzattı ben de güldüm. Sonra ben de arkaya uzattım o arkadaş da güldü. Sonra hoca neye gülüyorsunuz bana da verin dedi, ben de çöpe atmaya gidiyordum. "Osman ver bakayım ne varmış içinde" dedi. Ben de yok hocam bişey yok dedim. O da "yok, yok ver" dedi. Ben de hocam özeli var dedim. Hoca "kimseye söylemem ver" dedi. Ben de yırttım attım çöpe, hoca baktı bana Osman haddini aşma dedi onu çöpten al birleştir bana ver dedi. Ben de yok dedim tam gözlerim doluyordu ki arkadaşım hocam birşey yok dedi (çizen kişi). Sonra Osman 10 eksi atıyorum sana dedi (sözlüden 80 puan gitti demek) benim göz doldu dolucak, arkadaş dedi ki hocam ben yazdım ona siz boşverin eksileri bana atın dedi sonra arkadaşıma atmıştı.

Gerçek arkadaş :D

Snapchat'te sadece 2 arkadaşıma attığım utanç verici bir fotoğrafı tanımadığım bir kızada atmıştım, sonra özüe diledim oda sorun yok yazdı bide üstüne unutup ss aldım ve onunda haberi oldu, yanlış anlamış olabilir, şimdi bile aklıma geldiği için utanıyorum.
Aga ben utandım okurken :d Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı