Hack için kullanılan Linux dağıtımı önerisi

RBT Fan

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Babayım
Hack için kullanılan Linux dağıtımı var mı? Arch Linux hack için mi ya da Black Arch Linux hack için kullanılan Linux'u söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hack için kullanılan Linux dağıtımı var mı? Arch Linux hack için mi ya da Black Arch Linux hack için kullanılan Linux'u söylerseniz sevinirim.
Bence önce biraz google kullanmayı sonra da temel bilişim yeteneklerinizi yükseltmeye çalışın çünkü şu anki bilgi seviyenizle yapacağınız en fazla şey script kiddielik olacak hatta onu bile beceremeyeceksiniz muhtemelen.
Black Arch kullanan var evet.

Bence önce biraz Google kullanmayı sonra da temel bilişim yeteneklerinizi yükseltmeye çalışın çünkü şu anki bilgi seviyenizle yapacağınız en fazla şey script kiddielik olacak hatta onu bile beceremeyeceksiniz muhtemelen.
Black Arch kullanan var evet.

Benim zaten bilgim yok ben test etmek için indirdim BlackArch Kali Linux backbox cybork-hawk bir de parrot deneyeceğim sanal makineda.

Backtrack 5 & Kali, ağ testi için kullanılır ama savunma ve atak için elverişlidir.

Neredeyse her işletim sistemi ile hack yapılabilir, önemli olan bilgi ve tecrübedir. Bir heves uğruna kurup sileceksiniz, boşuna kendinizi yormayın ve daha iyi olduğunuz alanlarda kendinizi geliştirin.

Konu başlığı “hack Linux dağıtımı” bilgi ve tecrübenizi sabitliyor, forumdan yeterli bilgiyi öğrenmeniz imkansız ve eğitim almanız gerekir.

“Beyaz yaka” hacker eğitimi alarak bilgi kazanın ve deneyimler yaparak kendinize tecrübe katın, tecrübeleriniz kadar hackersiniz ve elinizdeki güçü iyi ya da kötü olarak siz yönetirsiniz.

Arka perdelerden kurtulmak ve tespit edilmemek için özel bios kullanmanız gerekir, bu uyarımı ayrıca dikkate alın. (LİBREBOOT vb.)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı