Haksız yere disiplin yiyeceğim

SW1RF

Hectopat
Arkadaşlar pazartesi günü yaşanan olayı anlatacağım. Öğle arasındayken 2 kişi yanımıza geldi fotoğraf çekiceğiz sonra gidersiniz tekrar falan diye biz istemedik zorla götürmeye çalıştılar sonra dayanamayıp gittik. Sonrasında gittiğimiz yer bayağı kalabalıktı. (30-40'dan aşağı yoktur eminim bayağı kalabalıktı çünkü.) Sonradan o fotoğrafı ülkücü ocağını kurmak için çektiklerini söylediler ben o sırada panik oldum 2-3 gün bir şey olmadı bugün müdür geldi kamera kaydıyla kimin orada olduğunu tespit etmişler tahtaya çıkmamızı istediler çıktık sonra bu fotoğrafın kimin çektiğini falan sordular. Müdür sonra hepinizi disipline verip okuldan attıracağım dedi şu an içimde tedirginlik var. Ben bu fotoğrafın ülkücülükle alakası olduğunu bilmiyordum mhpli de değilim zaten ne yapmam gerek? Sınıfın yarısını kandırmışlar.

Olayın olduğu yer okul mu başka bir yer mi? Bu arada müdür kendi görüşlerine uymayanları kafasına göre disipline mi veriyor? Olayı tam anlayamadım, biraz daha açıklayıcı anlatabilir misiniz?

Olayın olduğu yer okul mu başka bir yer mi? Bu arada müdür kendi görüşlerine uymayanları kafasına göre disipline mi veriyor? Olayı tam anlayamadım, biraz daha açıklayıcı anlatabilir misiniz?

Büyük sınıflar 9. sınıfları kısaca kandırdılar hocam kısa özeti bu. Kendilrini yakcakları yerde bizide yaktılar.

Size bunu söyleyen kişiler kim?
10-11. sınıflar hocam tehdit falanda ettiler çıkışta seni yakalarız falan diye.

Hiçbir şey yapamaz, blöf yapıyordur en fazla. Türkiye'nin dört bir yanında ülkü ocakları okulları ziyaret ediyor. Bir fotoğraftan sizin başınıza bir şey gelmez. Müdürünüz sizi tehdit ediyorsa siz de ona MEB'den müfettiş talep edeceğinizi söylersiniz olur biter. Lisedeyken bize dayak atmaya çalışan müdüre bana ailem vurmuyor siz hiç vuramazsınız dediğim için disiplinle falan tehdit etmişti daha sonrasında müfettiş çağırmıştım. Müfettiş okula gelmeden önce okulu bilgilendiriyorlar, o ara müdür tutuşmuştu. Her neyse işin özü öyle topunuzu disipline vereceğim falan muhabbetleri hikaye.

Azıcık kendinizi koruyun hocam, sizden 1 2 yaş büyük kişilerden mi korkuyorsunuz? Sizin hatanız fotoğraf çekimine gitmemeniz lazımdı. okuldan atılmazsınız fakat ceza alırsınız şimdiden geçmiş olsun.

Arkadaşlar pazartesi günü yaşanan olayı anlatacağım. Öğle arasındayken 2 kişi yanımıza geldi fotoğraf çekiceğiz sonra gidersiniz tekrar falan diye biz istemedik zorla götürmeye çalıştılar sonra dayanamayıp gittik. Sonrasında gittiğimiz yer bayağı kalabalıktı. (30-40'dan aşağı yoktur eminim bayağı kalabalıktı çünkü.) Sonradan o fotoğrafı ülkücü ocağını kurmak için çektiklerini söylediler ben o sırada panik oldum 2-3 gün bir şey olmadı bugün müdür geldi kamera kaydıyla kimin orada olduğunu tespit etmişler tahtaya çıkmamızı istediler çıktık sonra bu fotoğrafın kimin çektiğini falan sordular. Müdür sonra hepinizi disipline verip okuldan attıracağım dedi şu an içimde tedirginlik var. Ben bu fotoğrafın ülkücülükle alakası olduğunu bilmiyordum mhpli de değilim zaten ne yapmam gerek? Sınıfın yarısını kandırmışlar.

Blöf yapıyor hiçbir şey olmaz rahat olabilirsiniz. Ayrıca 1-2 kişi böyle kandırılsa neyse arada kaynayabilir fakat dediğinize göre birçok kişi bu duruma düşmüş. O kadar fazla insanında aynı anda disipline vermekle uğraşacaklarını sanmıyorum 2 gün konuşur müdür 3. gün olay kesilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı