Haksız yere VAC ban yedim(!)

bomboş bir yorum yapmışsın. iyi ses kasıp adam vurduğu için ban yiyen arkadaşlarım var o yüzden valve hilecileri banlamıyor aksine overwatch denilen rezil sisteme dayalı haksız banlar atıyor.
Hocam Overwatch aptal bir sistem, size tamamen katılıyorum. Ancak VAC cezası alan bir kişi "üçüncü parti bir uygulama" ve, genellikle, hile kullandığı için ceza yer. Yani VAC cezası yiyen bir kişi hiçbir şekilde "masum" olarak değerlendirilmemeli bence. Ancak Overwatch için bu durum geçerli değil.

Hocam Overwatch aptal bir sistem, size tamamen katılıyorum. Ancak VAC cezası alan bir kişi "üçüncü parti bir uygulama" ve, genellikle, hile kullandığı için ceza yer. Yani VAC cezası yiyen bir kişi hiçbir şekilde "masum" olarak değerlendirilmemeli bence. Ancak Overwatch için bu durum geçerli değil.
evet hileden kastım overwatch sistemiyle alakalıydı. direkt vac yiyen adam zaten koşulsuz, şartsız hile açtığını kabul etmiştir diye düşünüyorum.

Müneccim olmaya gerek yok. Game sense konusunda iyi birisi karşıda kimin hile olup olmadığını izlemeden dahi anlayabilir. Tabii wallhack, esp gibi info üzerine hilelerden yana konuşuyorum. Aim hack için illa ki izlemek gerekir.
Hayır, konu sahibine söylüyorum. Sanırım okumuyorsunuz. Konuyu açan kişi, diğer "Vac Ban" adlı konulara sitem etti. Onu söylüyorum.

Hayır, konu sahibine söylüyorum. Sanırım okumuyorsunuz. Konuyu açan kişi, diğer "Vac Ban" adlı konulara sitem etti. Onu söylüyorum.
Karşı tarafın hile yaptığını nereden anladınız da gidip siz de hile açtınız gibisinden algıladım. Benim hatam.

Sorunuzun cevabına gelince, VAC tamamen oyuna enjekte edilen dosyalar üzerinden çalışır. Tek tek tüm dosyaların kaydını tutar. İleride bir zaman o dosya zararlı olarak işaretlenirse geçmiş kayıtlara bakılarak bu dosyayı oyununa enjekte etmiş herkese ban atılır.

Yani anlayacağınız öyle kolay kolay hata yapma şansı yok. Hatta sıfıra yakın.

Allah Allah biz neden 6 senedir ban yemiyoruz. O.W bir kişinin kararıyla işlemiyor onlarca yüzlerce kişiye geliyor ve herkes aynı raporları verirse sistem otomatik bir şekilde ban atıyor ardından 1-2 gün sonra Valve bilgisayarı taratıyor hileyi bulursa V.A.C koyuyor bulamazsa veya temizse O.W kalıyor 1-2 aya O.W ban kalkıyor.
Ben de 8 yıl oynadım ve ban yemedim fakat haksız banlanan oyuncular yüzdesel olarak az kısaca senin ban yememiş olman haksız ban olmadığı anlamına gelmiyor. O banları açmadıkları da oluyor.

Hocam nasıl emin oluyorsunuz hile açtıklarına? Müneccim misiniz?

Evet.
Bomboş bir yorum yapmışsın. İyi ses kasıp adam vurduğu için ban yiyen arkadaşlarım var o yüzden Valve hilecileri banlamıyor aksine Overwatch denilen rezil sisteme dayalı haksız banlar atıyor.

Owten sadece ow banı yiyorsun ben VAC ban diyorum ow değil :D? CS:GO fanı değilim artık oynamıyorum bile ama sistemi çöp değil VAC ban yediyse arkadaşın bir şey bulunmuştur aşırı zeki insan :D?

Valve hatalı ban atmaz hatalı bile atsa ow ban yersin yani VAC yemen için illa skin changer kullanman veya hile açman gerekiyor bazı arkadaşlar önüne gelene hesabını verdiği için ban yiyorlar gerçekten komik sonra söyleniyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı