Hâlâ keşfedilemeyen kıtalar olabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İslam ile bilim hiçbir zaman çelişmemiştir. Ayrıca dinimizce ilimi öğrenip mantık ve ahlak çerçeveleri içinde eleştirmek çok yararlı bir şeydir. Azıcık öğrenmek istesen alanında uzman profesörlerin ve bu alanda çalışsan kurumların makalelerini okuyup burada konu açardın.
Yok canım ne araştırması ne makalesi. İzliyorsun bir YouTube videosunu hop bak şu anda bilgisin. :D Bir de bunları destekleyip "haklı olabilirsin diyenler" var.

İslam ile bilim hiçbir zaman çelişmemiştir. Ayrıca dinimizce ilimi öğrenip mantık ve ahlak çerçeveleri içinde eleştirmek çok yararlı bir şeydir. Azıcık öğrenmek istesen alanında uzman profesörlerin ve bu alanda çalışsan kurumların makalelerini okuyup burada konu açardın.

Ben burada başka birisne cevap verdim.

Maymunlarla ortak atadan degil Adem'den geldiniz ama bilim ile celismiyorsunuz. Vay be.

Bir makaleye inanıyorsun sende gerçekten utanç verici senin böyle yazman kendine bakmadan beni eleştiriyorsun.
Bir tane makale dediğimi hatırlamıyorum. Konu boyunca bin bir tane makale ve resmi sitelerdeki açıklamalardan bahsettim. Türkçe yazdığımı bile okumuyorsun. :D Ayrıca o makaleyi yazan kişiler sıradan halk değiller, üniversitelerde araştırma bölümünde olan kişiler yazıyorlar. Hepsini de açıklayarak ve bilimsel olarak yazıyorlar. Hiçbirinde "şöyleydi böyleydi" yazmıyor.

Hocam ciddi anlamda söylüyorsanız güzel ancak ironi yapıyorda olabilirsiniz.

Hayır ciddiyim dünya küre şeklinde olmayabilir kuranı kerimde bakara 22. âyetini okuyun sadece bir ayet değil birkaç tane daha var yani ne düz ne küre şeklinde NASA resimlerle oynandığı bile ispatlandı ABD de bir gün pretesto yapılmıştı bunun hakkında.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı