Hangi Linux dağıtımını kullanmalıyım?

Görünüm olarak masaüstüne bağlı zaten. İki farklı dağıtımdaki aynı masaüstü aynı olur. KDE'yi incelediniz mi?

Evet, inceledim. YouTube'da bir kanalda görmüşdüm fakat kurabileceğime pek inanmıyorum. Mint'de karar kıldım sizin düşünceleriniz nedir?
Ve eski bir 60 Hz monitör kullanmakdayım 60 Hz de titreme yapıyor. O yüzden 50 Hz'de kullanıyorum. Ancak bunu Ubuntuda'da Mint'de de 50 Hz e alamadım bunu nasıl düzeltebilirim?
@cengover_ekin rica etsem Fedora üzerinde kullandığınız temayı atabilir misiniz?

Evet, inceledim. YouTube'da bir kanalda görmüşdüm fakat kurabileceğime pek inanmıyorum. Mint'de karar kıldım sizin düşünceleriniz nedir?
Aşağıdaki konuya ekran görüntünüzü bekleriz. Kurulumda hata alırsanız tekrar yaşarsınız, yardımcı olur pek çok kişi.

PureOS GNU/Linux-Libre kullanıyorum ve oldukça memnunum. PureOS Debian tabanlı bir dağıtım olduğundan dolayı sıkıntı yaşamazsınız diye düşünüyorum. Fakat proje gereği sadece özgür sürücüler geliyor. Eğer bilgisayarınız bu sürücüler ile uyumlu değilse sıkıntı (ki bu çok nadir oluyor) yaşayabilirsiniz.
Oh be! Sonunda Hackintosh'dan kurtuldum. Bir daha asla geçmeyeceğim. GNU/Linux 1 numaradır.

Ve eski bir 60 Hz monitör kullanmakdayım 60 Hz de titreme yapıyor. O yüzden 50 Hz'de kullanıyorum. Ancak bunu Ubuntuda'da Mint'de de 50 Hz e alamadım bunu nasıl düzeltebilirim?
@cengover_ekin rica etsem Fedora üzerinde kullandığınız temayı atabilir misiniz?
Bir kod ile alabilmen mümkün. Çok takılma.

Bu GitHub deposunda tüm bileşenlerinin, paketlerin ve uygulamalarının kaynak kodu var.
Ayrıca GNOME GNU Genel Kamu Lisansı ile dağıtıldığı için ve Pantheon GNOME çatalı olduğundan dolayı kaynak kodunu kapatmak gibi bir şey yapamazlar.

Geri
Yukarı