Hangi telefon markasını kullanıyorsunuz?

Hangi telefon markasını kullanıyorsunuz?

• Apple

Oy: 40 23,3%
  • Samsung

Oy: 52 30,2%
  • HTC

Oy: 2 1,2%
  • Sony

Oy: 7 4,1%
  • LG

Oy: 12 7,0%
  • Huawei

Oy: 12 7,0%
  • OnePlus

Oy: 2 1,2%
  • General Mobile

Oy: 9 5,2%
  • Xiaomi

Oy: 16 9,3%
  • Diğer

Oy: 20 11,6%

• Oy verenlerin toplamı
    172
iPhone 7 kullanıyorum, telefona o kadar aşığım ki 2-3 sene daha kullanır sonra şartlar el verirse yine aynısından alırım, hiç yadırgamam. :D

Son 3 yılda S5,S6,S7 kullandım ama max ekran açık 2,5 saat alıyorum. S7 den ısınması ve pili hariç memnunum. 2000 e almıştım 1 yıl 8 ay önce 1400 e alıcısı hazır. Bayramdan sonra belki birşey alırım.

Hocam ben o cihazdan alacağım. Sence pil ömrü malzeme kalitesi ve kullanış nasıl?
Malzeme kalitesini açıkcası iyi bulmuyorum. Çok rahat çizilebiliyor. Pil olarak bana yeterli geliyor ancak ben telefonda sadece arama yapıyorum. Sosyal medya, mesajlaşma uygulamaları kullanan biri için bence yetersiz kalacaktır. Öyle ki bir arkadaşım powerbank ile geziyor. Kullanışı çok rahat ve en ufak bir donma yavaşlama ile karşılaşmadım.

Malzeme kalitesini açıkcası iyi bulmuyorum. Çok rahat çizilebiliyor. Pil olarak bana yeterli geliyor ancak ben telefonda sadece arama yapıyorum. Sosyal medya, mesajlaşma uygulamaları kullanan biri için bence yetersiz kalacaktır. Öyle ki bir arkadaşım powerbank ile geziyor. Kullanışı çok rahat ve en ufak bir donma yavaşlama ile karşılaşmadım.
Ben buraya da ilanı koydum elimdeki telefonu satıyorum. Neredeyse 1 haftadır tertemiz kutusunda muhafaza ediyorum. İnşallah alıcı bulurum. Alana zaten fazlasıyla vereceğim her şeyini.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı