Hangi telefon markasını kullanıyorsunuz?

Hangi telefon markasını kullanıyorsunuz?

• Apple

Oy: 40 23,3%
  • Samsung

Oy: 52 30,2%
  • HTC

Oy: 2 1,2%
  • Sony

Oy: 7 4,1%
  • LG

Oy: 12 7,0%
  • Huawei

Oy: 12 7,0%
  • OnePlus

Oy: 2 1,2%
  • General Mobile

Oy: 9 5,2%
  • Xiaomi

Oy: 16 9,3%
  • Diğer

Oy: 20 11,6%

• Oy verenlerin toplamı
    172
fanboyluk gibi algılanmasın fakat cidden apple'ın telefonları gibi yok diyebilirim yıllardır Android Tarafından LG,samsung,general mobile kullandım hep bir sorun cihaz akıcı olmuyor,doğru düzgün güncelleme almıyor.Şu anda 6s kullanıyorum telefon yağ gibi bir sorun keşke bataryası bir 3000mAh olsa iyi olurdu

2 yılı aşan bir süredir ıphone 6 kullanıyorum. Memnunmuyum derseniz İOS 10 zamanında çok memnundum telefonumdan. Ta ki rezalet IOS 11’i yükleyene kadar. Artık yavaşlamaya başladı oyunlarda orta-düşük grafik algısı oluştu. IOS 12’de performans artışı olmazsa, Mİ8 yada yine bir ıphone cihazına geçmeyi düşünüyorum [emoji4]

LG G4 kullanıyorum. Hızı hoşuma gidiyor fakat birçok sorunu var ve bunlar her zaman oluyor. Bootloop, ghost screen vs. vs. Birinden kurtulsan bile diğeri başlıyor. Kısaca sorunlu bir telefon.

İphone 7 kullanıyorum androidden ios a geçmiş biri olarak söylüyorum çok memnunum ne donma ne kasma 2 yıldır ilk aldığım gibi güncelleme kesilene kadar değiştireceğimi düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı