Hayat hikayem

Belki de bu senin kaderin, değiştiremezsin... Şu an kesin bir şey söyleyemeyiz ama beni etkileyen başka bir şey var, yaptıkların.

Bu zor koşullarda bile kendini gayet iyi geliştirmişsin, etkileyici. Yakınmanın hiçbir anlamı yok, bence uğraşırsan daha iyilerini yapabilirsin. Kendine sövmeyi bırak demiyorum, kabullen. Sen, busun. Kimse yaratılışından dolayı suçlanamaz.

Sen @tylerdurdenceketi'sin, bu yazdıkların gerçek mi?
1669055940733.png

Yoktan yaratıldığımı düşünmüyorum. Şanssızlık olarak bakıyorum meseleye. Evet, tylerdurdenceketi benim ve yazdıklarım gerçek. Sen kimsin?

Aslında çok da önemli değil...
tylerdurdenceketi.jpg

Seni forumda gördüğümde kabaca "kudurmuş" olarak tanımlıyordum. Cinsellik ile kafanı o kadar çok yoruyordun ki ama gerçekten çok saçmaydı. Burada yazdıkların çok farklı. Öyle ki önceden yazdıklarına baktığımızda bir tek tipsizliğinden ve sevgilin olmamasından (sek) yakınan birisiydin. Sanki yakınacak daha önemli birşeyin yokmuş gibi.

Eki Görüntüle 1580488

Seni forumda gördüğümde kabaca "kudurmuş" olarak tanımlıyordum. Cinsellik ile kafanı o kadar çok yoruyordun ki ama gerçekten çok saçmaydı. Burada yazdıkların çok farklı. Öyle ki önceden yazdıklarına baktığımızda bir tek tipsizliğinden ve sevgilin olmamasından (sek) yakınan birisiydin. Sanki yakınacak daha önemli birşeyin yokmuş gibi.
Cinselliğin çekici olmayan insanlar için daha büyük bir ihtiyaç olduğunu ve yapamadıklarında kafayı daha da yediklerini düşünüyorum, yoksa tek derdim seks değil. O mesajları da arkadaşlarına gösterip çok eğlendiğinize eminim.

Eki Görüntüle 1580488

Aşağılamaktan zevk alan ruh hastası. Al benimkini de SS al. 🤣

O resmi de arkadaşlarına gösterip çok eğlendiğinize eminim.
İnan, hiçbir yerde paylaşmadım. Fotoğrafı açıp açıp gülüyorum, hepsi bu. Ayrıca da sence gülünç değil mi bu dediklerin? Resmen yazmışsın "Deneyimim yok ama çok istiyorum." Çok farklı değiliz, benim de kimsem yok.

yapamadıklarında kafayı daha da yediklerini düşünüyorum
Bu düşünce doğru değil. Daha 19 yaşındasın oysaki 27 yaşındaki bir kişi de hiç yapmamış ama cinselliği hayatının önüne koymuyor, bir işi var. Bunu normalleştiremezsin, cinselliğin hayatının önüne geçmesine izin veremezsin.

Ne tipin, ne aşk olayları... Bunların hepsi saçmalık. Evet, kötü bir geçmişin var ama baktığımda geleceğini sen karartıyor gibisin. Seni tanımıyorum ama bence potansiyelin var, yapabilirsin. Artık sosyalleşmek gibi ecnebi işler yerine biraz kendini sev. Bu zamana kadar yaşadıkların senin suçun mu?

İnan, hiçbir yerde paylaşmadım. Fotoğrafı açıp açıp gülüyorum, hepsi bu. Ayrıca da sence gülünç değil mi bu dediklerin? Resmen yazmışsın "Deneyimim yok ama çok istiyorum." Çok farklı değiliz, benim de kimsem yok.

Bu düşünce doğru değil. Daha 19 yaşındasın oysaki 27 yaşındaki bir kişi de hiç yapmamış ama cinselliği hayatının önüne koymuyor, bir işi var. Bunu normalleştiremezsin, cinselliğin hayatının önüne geçmesine izin veremezsin.

Ne tipin, ne aşk olayları... Bunların hepsi saçmalık. Evet, kötü bir geçmişin var ama baktığımda geleceğini sen karartıyor gibisin. Seni tanımıyorum ama bence potansiyelin var, yapabilirsin. Artık sosyalleşmek gibi ecnebi işler yerine biraz kendini sev. Bu zamana kadar yaşadıkların senin suçun mu?
Çünkü herkes sevgili yapıyor, evleniyor. Evlenmeden önce bile bir sürü sevgili yapıp seks ihtiyacını gideriyor, zevk alıyor hayattan. Bir sürü arkadaşı oluyor, eğleniyor insanlar. Ben sadece seks değil, hiçbir zevk alamadım bu hayattan. Yalnızlıktan aklımı tırlattım. Maslow'un ihtiyaçlar teorisindeki nefes alma, yemek, su, boşaltım ve uyku hariç hiçbir şeyi gerçekleştiremedim. Yaşadıklarım benim suçum, ben akıl hastasıyım ve rahatsız edici bir görünüşe sahibim. Çocukluğumdan beri kabul ettim bunu. Sevecek hiçbir özelliğim yok, neyimi seveyim?

Maslow'un ihtiyaçlar teorisindeki nefes alma, yemek, su, boşaltım ve uyku hariç hiçbir şeyi gerçekleştiremedim.
Ne önemi var? Kim bu üçgene harfiyen uyuyor? Bu üçgen sence fazla değil mi? Kendine boşuna yükleniyorsun, bırak kendini başka şeylerle kıyaslamayı. Kendine iyi bak, düşün, iyiliğin için uğraş.

Ne önemi var? Kim bu üçgene harfiyen uyuyor? Bu üçgen sence fazla değil mi? Kendine boşuna yükleniyorsun, bırak kendini başka şeylerle kıyaslamayı. Kendine iyi bak, düşün, iyiliğin için uğraş.
Ama hiçbir şey değişmiyor ve artık cidden sıkıldım bu statükodan. Keşke param olsaydı da başka şehirde istediğim bir bölümü okusaydım, belki hayatım biraz da olsa değişirdi.

Yalnızlıktan aklımı tırlattım. Yaşadıklarım benim suçum, ben akıl hastasıyım ve rahatsız edici bir görünüşe sahibim. Çocukluğumdan beri kabul ettim bunu. Sevecek hiçbir özelliğim yok, neyimi seveyim?
Yalnızlık..? Üniversiteye kadar birçok ortam görmüşsündür. Dışlandın, alay edildin... Onlar bunu "çok iyi" oldukları için mi yaptılar? Bu devrin insanları sence senin gibi araştırıp sorguluyor mu? Senin hayatın hakkında ne biliyorlar? Senin hakkında ne biliyorlar? Hiçbir şey. Onlar daha paranın nereden ne şartlarla geldiğini bile bilmiyorlar. Empati kurmaktan yoksun varlıklar. Görüyor musun? Sence hanginiz daha iyi? Sen mi, onlar mı? Bunlar için mi kendinden nefret ediyorsun, bu varlıklar için mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı