Hayatım yolunda gitmiyor

usmanagabea

Decapat
Daha fazla  
Selam, hızlıca konuya gireceğim. 14 yaşıma kadar asosyal bir insan oldum asla utangaç değildim arkadaşlarım da vardı ama ben bilgisayar oyunlarını tercih ettim. Arkadaşlarım sevgilileri ile gezerken ben Valorant oynuyordum ama bir anda bilgisayar da geçirdiğim zamanların ne kadar boş olduğunu anladım, ne kadar geç de olsa arkadaşlarımla bir yerlere gitmeye başladım ama hiçbir şekilde kendimi iyi hissetmiyordum sadece okulda birleriyle utanmadan konuşabilir hale gelmiştim. Dışarıda biriyle konuşurken gözlerim doluyordu hafiften, kızlar ile konuşamıyordum neredeyse sürekli yaptığım hareketin ilerisini düşünmeye kafamda kuruyorum. Neden anlamıyorum, derslerim de berbat hale geldi hayatım boyunca ders çalışmadım derslerim çok kötü değildi sayısal dışında geçiyordum her dersi ama şu an temel eksikliği yüzünden onu da yapamıyorum. Ders çalışmak istesem 10 dakika bile olsun ders çalışamıyorum, dikkatimi toplayamıyorum bu durumlardan dolayı içime kapandım biraz. Okulda sadece uyumaya başladım arkadaşlarımla da aram açıldı hoşlandığım kız sınıf birincisi yani anlayacağınız hiçbir şey yolunda gitmiyor. Bunu da yazmak içimden gelmedi açıkçası ama birkaç yazı okudum bu yüzden bir fikir veren olur diye yazıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı