Hayatımda dönüm noktası olan bir olay

@Metin Eren Türkmen 10 sene önce yaşadığım bir olaydı da o yaşların getirdiği bir şey olsa gerek, bir kişi olmayınca sanki dünya yok olacakmış hissi.
Genel olarak söyledim ben hocam. Bahsettiğiniz mevzuyu benzer şekilde herkes bir kere de olsa yaşıyor çoğunlukla. O yüzden geriden gelenlere biraz öğüt vereyim dedim. 😅

Yok yok biliyorum, ben de mesajına ek bilgi eklemek istedim sadece. Forumda bu tarz konuları çokça görünce ben de bir anımı paylaşayım demiştim de konunun bu kadar tutacağını açıkçası tahmin edememiştim. Genç arkadaşlara ders olur umarım.

Dost kavramı çok önemlidir arkadaşlar çok. Zor bulunur. "yola çıktığınız arkadaşları yolda bulduklarınızla değiştirirseniz yolu da kaybedersiniz arkadaşlarınızı da."

Son düzenleyen: Moderatör:
Her yerde söylerim hatta linç yedim yine söylüyorum. Kızla erkek arkadaş olamaz abi. Eşyanın tabiatına aykırı. Hatta bir araştırma sonucu diyor ki: "Kızlar erkeklerle arkadaş olur ama hiçbir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla arkadaş olmaz." Bunun tek bir istisnası var, arkadaşım anlatıyordu. Bir erkek görmüş ki kadınlarla çok iyi anlaşıyor, bütün arkadaşı kadın, yalnız bulunduğu yerdeki kadınların en güzeli. Sonra onun sevgilisini görmüş, sevgilisi de bir erkekti.

Her yerde söylerim hatta linç yedim yine söylüyorum. Kızla erkek arkadaş olamaz abi. Eşyanın tabiatına aykırı. Hatta bir araştırma sonucu diyor ki: "Kızlar erkeklerle arkadaş olur ama hiçbir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla arkadaş olmaz." Bunun tek bir istisnası var, arkadaşım anlatıyordu. Bir erkek görmüş ki kadınlarla çok iyi anlaşıyor, bütün arkadaşı kadın, yalnız bulunduğu yerdeki kadınların en güzeli. Sonra onun sevgilisini görmüş, sevgilisi de bir erkekti.
Doğru, tipim bile olmayan kızlarla arkadaşlık kurmaya çalıştım ve hepsi bir süre sonra benle ilişkilerini kestiler.

Geri
Yukarı