Hayatımda hiçbir işte çalışmadım

Gece gece güzel trollemişsin milleti. Hoşuma gitti okurken bir an sen gibi düşündüm kendimi. Herhalde oyun evi döşerdim kendime, bir odayıda spor salonu haline getirirdim. İş mi? Ne işi? Dostum hiç bulaşma sen ölmeyi bayılmak sananlardansın galiba. Bak hayatına bir kadın bul kendine evlen onla. 1000 avro nerden baksan 8K TL. Bugünlerde iki kişi getiremiyor o parayı eve sen tek getiriyorsun.

90 kilo oldun mu? 15 ay geçmiş.
Hayır. 33 yaşıma kadar kilo veremezsem mide ameliyatı olacağım. Aslında 110 kg kalabilsem kilo alıp vermekle ilgilenmem. Maksat yağlı olmamak. Eddie Hall benden 3 cm uzun, 160 kg ve tamamen fit. Elbette aşırı güçlü dev dopingli bir adam, 1.87 - 1.88 boyu da var (1.90 değil) ama 50 kg da ciddi bir fark var. Spora yönelip yağlardan kurtulmalı diyeceğim de en boş günümde 5 km yürüyor, dambıllarla durmadan her hareketi yapıyorum. Z barım, el yaylarım ve iplerim de var. İşin açığı zayıf bir adam olma fikri hoşuma gitmiyor. Her şeyden önce 5 kg yemek yeyip, 9 litre içecek içmeyi bırakmalıyım. 6 litre su kalabilir. 119'um şu anda. Tekrar 110 olup forma girmeliyim. Kilo verme fikrini benimseyemedim ya ben. Olmuyor. Sağlıklı olmak mühim tabii.

Gece gece güzel trollemişsin milleti. Hoşuma gitti okurken bir an sen gibi düşündüm kendimi. Herhalde oyun evi döşerdim kendime, bir odayıda spor salonu haline getirirdim. İş mi? Ne işi? Dostum hiç bulaşma sen ölmeyi bayılmak sananlardansın galiba. Bak hayatına bir kadın bul kendine evlen onla. 1000 avro nerden baksan 8K TL. Bugünlerde iki kişi getiremiyor o parayı eve sen tek getiriyorsun.
Dalga geçmiyorum hocam. 9k TL geliyor, bunun dışında anneden babadan miras var. Ayrıca ödenen sigortalar var. Aileme yatıp kalkıp şükretmem lazım. 29.5 yaşımdayım. 60'ı göreceğimi sanmam ama görürsem daha da şükrederim.
Yerinde olsam alırım pasaportumu, vizemi, başlarım dünyayı gezmeye.
Sağ olun hocam. Yapıyorum zaten. Pandemi bitsin de.

Aslinda anlattiklarinla "Bir iste calismak istiyorum artik" demen uymuyor birbirine. Normalde troll oldugunu dusunurdum bu tarz konularin ama yazdiklarinda garip bir samimiyet sezdim, o yuzden ciddiye alacagim.
Bu profilde bir insanin herhangi bir iste zaten calismamayi istemesi gerekiyor ki zaten satir aralarinda maddi olarak getirisini kucumsemissin surekli.

Eh madem kendini cok kalifiye gormuyorsun, maddi getirisine de ihtiyacin olmadigindan defalarca bahsetmissin, neden bu durumdan rahatsiz oluyorsun? Populasyonun zaten %90'i senin gibi olmak icin calisiyor. Yani gunun birinde calismadan bana havadan 5-10K para gelsin de yatayim kafasi.

"Ben bu isi parasi icin degil zevki icin yapiyorum" diyecegin bir mesgale bul kendine. "Hic bir ise yaramayan adamin tekiyim" depresyonunu ustunden atmana yardimci olacak hobiler edin. Spor yap, vucut gelistir, bu surecte kiz bul ( vucut yapmis zengin bir tip izlenimi vermen yeterli bulmak icin, Turk kizlari icin fazlasina pek ihtiyacin yok ). Gerisi gelir.

Geri
Yukarı