Hayatta hiç sevgilinin olmaması

Tek farkımız benim esmer olmamam. 😆

Hocam ben size demedim ki.
Benim bir tane gerçek oldu, onunla olmayacağını da geç fark ettim. Bir şey olmaz kanka. Bende de tip yok hatta açıktan okuyorum düzgün bir mesleğim de olmayacak büyük ihtimal. Bozulmasın moralin. Bak görürsün yaşın 3-4 sene daha ilerlesin nasıl evlenecek birini buluyorsun. :D

Tipiniz olmayabilir ama geleceğinizin olmayacağı anlamına gelmez. Unutma tip elinde değil, gelecek ise tam olarak ellerinde.

Arkadaşlar, şimdi en baştan ileride karşına biri çıkar tarzı bir şeyler söyleyebilirsiniz ama ben hiç zannetmiyorum. 17 yaşındayım, pek yakışıklı değilim, esmerim. Şu ana kadar bir kız bile bana seni seviyorum demedi. Bu ister istemez moralimi bozuyor. Yani okulda ya da başka bir yerde bulurum birini açılırım ama ben içini sevmedikçe neye yarar? Belki ileride de hiç kimse çıkmaz, karşıma böyle boş boş yaşayıp giderim. Evlenmeyi de düşünmüyorum zaten.

Üzülme zaten baş ağrısılar genelde

Burada büyük pay sana kalıyor, sıfatın güzel değildir fakat hal tavırın iyidir bu yönünle etkilersin. Bu durumu takma diyenler var fakat ne zaman takıcaksın? İnsanlar etrafta sevgilisi ile gezerken benim niye yok diye boşluğa düşüp moraliniz bozulacak şu an etkilendiğiniz birisi var mı? Açılmayı deneyin.
Tavrım insanlara karşı iyi. Kötü davranmıyorum. Ya da Bad boy değilim. Çok uzun yıllardır hoşlandığım biri var ama platonik. benden yaşça büyük.
Çokca ilişkiye girmiş biri olarak söylüyorum kesinlikle ve kesinlikle girişimci olun arkadaşlar. Hayatınızda gördüğün her fırsata atılın öz güven kazanın. Mesela pek yakışıklı değilim demek yerine yakışıklıyım demeyi öğren. Kimse mükemmel değil şu hayatta olay kendini mükemmel gibi göstermekte. Kitaplar oku filmler diziler izle kendine bir idol belirle. Tarzını yenile. Hayat kaliteni arttır. Olay kaliteli olmakta geçiyor. Kendini sev ve geliştir. Emin ol çevrende değişecek ve gelişecek. Hiçbir şey senden değerli değil kankam umarım istediklerini başarabilirsiiin.
Umarım...

Ben evlendim noldu hocam boşver. Evlilik büyük bir sorumluluk ve mutsuzluk getiriyor resmen. Boşandım.

Akıllandım mı hayır. 2. evliliğe hazırlanıyorum.

Kısaca dediğimi yap, yaptığımı yapma.

Ayrıca yaş konusuna takılmayınız. Önemli bir olay değil.

Geri
Yukarı