Hayattan bıktım

Selamlar, 15 yaşındayım. Hayattan neredeyse bıkmış zar zor nefes alıyorum gibi geliyor, günümün yarısı bilgisayar da geçiyor. Kötü kabuslar görüyorum. Arkadaşım yok, okulda da dışlanıyorum, Türkiye de değilim, kolay kolay arkadaşlık kuramıyorum. Utangaç birisiyim, Online ders de kamera açamıyorum utangaçlıktan. Yaşam tarzımı bir an önce değiştirmem lazım sanırsam, duygu sömürüsü de yapmıyorum. Büyüklerim olarak önerileriniz varsa sevinirim. Saygılar.
Akışına bırak.

Selamlar, 15 yaşındayım. Hayattan neredeyse bıkmış zar zor nefes alıyorum gibi geliyor, günümün yarısı bilgisayar da geçiyor. Kötü kabuslar görüyorum. Arkadaşım yok, okulda da dışlanıyorum, Türkiye de değilim, kolay kolay arkadaşlık kuramıyorum. Utangaç birisiyim, Online ders de kamera açamıyorum utangaçlıktan. Yaşam tarzımı bir an önce değiştirmem lazım sanırsam, duygu sömürüsü de yapmıyorum. Büyüklerim olarak önerileriniz varsa sevinirim. Saygılar.

15 yaşındasın daha yaşamamışsın ki hayattan bıkasın daha yaşayacak çok zamanın var niye bu kadar dert edindin ki kendine.

Burada gülenlerin beyin seviyesi belli takma arkadaş gayet normal bir durum söylemiş. Böyle durumda olmak için 30 yaşında mı olmak gerekiyor? Size önerim zamana bırakın ergenlikte normal.

Arkadaş 13 yaşında 15 yaşında ne çok derdiniz var? Oturun çizgi film seyredin, gezin, dolaşın. Tavsiyem spor yap.
Kesinikle katılıyorum. 15 yaşında çocuklar hayattan bıktım triplerine giriyor :DD Çoğu hayatında çalışmamış, aile bakmamış, sadece Instagram'da gördükleri ''Sad Editler'' ile ''AbE HaYat ÇkO ZoR'' triplerine girmeleri cringe metremi tavana vurduruyor. Bu tipleri ailesi olmayan, aldığı 3-5 kuruş ile kardeşlerine bakmak zorunda bırakılan çocuklarla yer değiştirsek gelecek daha parlak olur.

Kesinikle katılıyorum. 15 yaşında çocuklar hayattan bıktım triplerine giriyor :DD Çoğu hayatında çalışmamış, aile bakmamış, sadece Instagram'da gördükleri ''Sad Editler'' ile ''AbE HaYat ÇkO ZoR'' triplerine girmeleri cringe metremi tavana vurduruyor. Bu tipleri ailesi olmayan aldığı 3-5 kuruş ile kardeşlerine bakmak zorunda bırakılan çocuklarla yer değiştirsek gelecek daha parlak olur.
Dostum bu ergenlik durumu normal haklısınız sad editler çok gülünç.

Geri
Yukarı