Hayattan bıktım

Kanka senden bir yaş büyüğüm ayni seyleri yasiyoruz suan tavsiyem bir hedef koyup onun icin cabalamak iyi gelicektir. Tamamen sorunlarin hallolmuyor ama daha az dusunmeye vaktin kalkyor ve hic yoktan bir işe yaramış oluyorsun. Gecen yil sporla uğraşıyordum coğu seyi birakip ona odaklanmamı sağlıyordu bu yılda dersleri kafaya taktım onlar icin ugraşmaya calışıyorum. Sende kendine bir amaç belirleyebilirsin. Arkadas, insanlar ve aile konusun da da herkes sorunlu sanırım yapıcak bir sey yok insanlar böyle. Öyle 100% dostum kardesim diyebilecegin insanlari bulmak cok cok zor.

Öncelikle şunu söyleyim "senin hiç bir suçun yada eksiğin yok" bütün sorunun başka insanlara uyum sağlayamamakta (nerden biliyorum kendimden) peki neden uyum sağlıyamıyorsun? gerçeği söylemem gerekirse neredeyse insanların tamamı "kötü"dür. o zaman düz mantık (kötüyle neden herhangi bir ilişki kurayım ki) fakat kendi türüne yabancılaşmak insana çok ciddi acı da verir zamanla (doğal tarafın bunu ister çünkü) mutlaka ara formul bulman lazım, bu geçişi yapabilirsen (ki birçok kişi başarabiliyor) hayata ortalama bir psikolojide devam edersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı