Hayattan bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Das leben keinen sinn mehr hat.

O kadar ciddiyim ki anlayamazsın. Roblox dediğin zaman akan sular durur benim için. Direkt 10bin yollarım. Siz bana e-posta hesabınızı ve şifrenizi, telefon numaranızı ve banka kartınızın arkalı önlü fotoğrafını atın gerisi bende.

Ben 15 yaşındayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumun geldiği hale bak yahu 😃 Adam 10.000 yollayayım diyor, öbürü de ciddiye alıyor, ciddi misin diye soruyor bak işe.
Çocuk 15 yaşında , iyi niyetli düşünebilir de böyle şeyleri soldurmayın hevesini tabi manipule de etmemek lazım.

Arkadaşlar benim Roblox da bir hesabım vardı 10.000 liralıktı içinde bir arkadaşım vardı. Bloxburg'da bana ev yaptı çok iyiydi fakat hesabımın Gmail'ini yanlış kaydettiğimden dolayı hesap gitti nanayı yedik dedim 2 yıl geçti üzerinden ve hesabıma hala giremiyorum. Bundan dolayı hayattan bıktım.

Bu benim hesabım.

Ben bu hayattan harbiden soldum.
Yaş küçük galiba. En kötü derdiniz bu olsun.

herkesin derdi kendine büyük, insanların derdini küçümsemek yerine onları anlamaya çalışırsan daha çok yardımcı olabilirsin.
Bu tam olarak öyle değil.. herkesin derdi kendine büyük dersen protez tırnağı kırılıp bunu çok büyük bir dert gibi görenle , bacağı kopmuş birinin derdini eşitlersin.. ve bu çok büyük hata olur.

fakat herhangi bir "derdi ,üzüntüyü" önemsememek, dalgaya almak farklı bişey. evet bu konuda haklısınız bu yapılmamalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı