Hayattan tat almıyorum

YigitL

Femtopat
Yer
İstanbul,Küçükçekmece,Söğütlü Çeşme Mahallesi,TR
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci,Sunucu Yazılımcısı.
Annem ile babam ayrıldı. Abim i yıl hapisyedi. Sevdiğim kız tarafından reddedildim, internet kafede GTA 5 vb. oynayarak unutmaya çalışıyordum. İnternet kafeler de kapandı. Kendiem bilgisayar alacak durumum yok, ailem çalışmama izin vermiyor. Bu döngüden nasıl kurtulucam? Can sıkıntısından uyku hapları alıp sürekli olarak uyumak zorunda kalıyorum.

Annem ile babam ayrıldı. Abim i yıl hapisyedi. Sevdiğim kız tarafından reddedildim, internet kafede GTA 5 vb. oynayarak unutmaya çalışıyordum. İnternet kafeler de kapandı. Kendiem bilgisayar alacak durumum yok, ailem çalışmama izin vermiyor. Bu döngüden nasıl kurtulucam? Can sıkıntısından uyku hapları alıp sürekli olarak uyumak zorunda kalıyorum.
Tek çözüm büyüyünce Avrupa'ya gitmek, Türkiye'de zaten nasıl hayattan zevk alırsınız ki? Çok şükür ailem sizinki gibi değil, çok iyi bir bilgisayarım da var yine de tat alamıyorum.

Mobil oyunlar oynayarak ve rahatlatıcı müzikler dinleyerek unutmaya çalışabilirsin. Her karanlık yolun sonunda bir aydınlık vardır.
Zen moda girip, kulaklık ile oynamanı öneririm.

Tek çözüm büyüyünce Avrupa'ya gitmek, Türkiye'de zaten nasıl hayattan zevk alırsınız ki? Çok şükür ailem sizinki gibi değil, çok iyi bir bilgisayarım da var yine de tat alamıyorum.
Büyüdüğün zaman Avrupa kucaklarını sana açıyor zaten demi? :D

Son düzenleme:
Hobi edin, kafanı dağıt. Böyle durumlar senin için hanene birer tecrübe; ancak iyiye mi kötüye mi gideceğin de sana bağlı. En radikal değişimler bu doğrultuda ortaya çıkar ve bu değişimler de ölçüsüz olur genelde. Kötü çocukluk geçiren birey, iyi/kötü anlamda çoğunlukla rasyonel bir ruha sahip olamaz. Duygu birikimi yoğundur. Ya çok sevecendir ya nefret doludur, ya çok cesurdur ya da çok korkaktır gibi. Orta yolu bulmak senin iradene bağlı.

Kısacası her şey sana bağlı. Burada sarf ettiğim sözler, sen hayatına katmadığın müddetçe sıradan bir konu mesajı olarak kalacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı