HD 5550 sistemde Windows XP kullanılır mı?

Hocam XP'ye Steam kurmanın yolu var fakat çoğu oyun gine XP de sorun çıkaracaktır.

Bir de GTA 4 optimizasyonu kötü bir oyun, korsan oynuyorsanız indirdiğiniz sürüme göre optimizasyon değişebilir.
xp boşta 200 mb anca yiyor ama windows 7 700,800 mb yiyor. Sanırım xp bu sistem için daha iyi ama orjinal türkçe 32 bit iso nereden bulabilirim

Hocam Steam dediğim gibi eski sürüm kurarak kullanabiliyorsunuz.
Steamde genelde eski oyunlar var bende. Gta trilogy,half life serisi, saints row, m&b falan var. XP de sorun çıkarmaz herhalde

Hocam o zaman Linux'a geçin. Önerim Linux Mint XFCE.
Hocam neredeyse linux un bütün varyasyonlarını denedim oyun için rezalet bir işletim sistemi

Steam'de genelde eski oyunlar var bende. GTA Trilogy, Half-Life serisi, Saints Row, M&B falan var. XP de sorun çıkarmaz herhalde.

Çıkarmaz hocam hiç sorun etmeyin.

Hocam neredeyse Linux'un bütün varyasyonlarını denedim oyun için rezalet bir işletim sistemi.
O zaman Windows XP 32-bit Professional kur.

XP boşta 200 MB anca yiyor ama Windows 7 700,800 MB yiyor. Sanırım XP bu sistem için daha iyi ama orijinal Türkçe 32 Bit ISO nereden bulabilirim?

Steam'de genelde eski oyunlar var bende. GTA Trilogy, Half-Life serisi, Saints Row, M&B falan var. XP de sorun çıkarmaz herhalde.

Hocam neredeyse Linux'un bütün varyasyonlarını denedim oyun için rezalet bir işletim sistemi.

Hocam anlatıyorum bir daha aynı şeylerin üzerinden geçmeyeceğim iyi okuyun.
Söylediğiniz oyunların hiçbiri XP de sorun çıkarmayacaktır, sırf bu tarz oyun oynamak istiyorsanız Linux tercih edemezsiniz hiçbir şekilde akıcı bir oynanış olmayacaktır bu sistem ile Linux'da.
XP de Steam nasıl kullanıcağınıza gelirsek, bu videodaki adımları uygulayarak indirebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

XP SP3 32 Bit ISO için farklı bir konu açarsanız yardımcı olacaklardır.

Sorununu çözdüysem çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Çıkarmaz hocam hiç sorun etmeyin.

O zaman Windows XP 32-bit Professional kur.
Herhalde öyle yapacağım. Zaten bu kasa xp ile gelmişti sonradan windows 7 yapmıştık. Gta 4,cod black ops,saints row felan rahatça oynarken windows 7 hiç rahat açmıyor sistem dolayısıyla

Hocam anlatıyorum bir daha aynı şeylerin üzerinden geçmeyeceğim iyi okuyun.
Söylediğiniz oyunların hiçbiri XP de sorun çıkarmayacaktır, sırf bu tarz oyun oynamak istiyorsanız Linux tercih edemezsiniz hiçbir şekilde akıcı bir oynanış olmayacaktır bu sistem ile Linux'da.
XP de Steam nasıl kullanıcağınıza gelirsek, bu videodaki adımları uygulayarak indirebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

XP SP3 32 Bit ISO için farklı bir konu açarsanız yardımcı olacaklardır.

Sorununu çözdüysem çözüm olarak işaretlersen sevinirim.
Eyvallah hocam denerim. Eğer xp sıkıntı çıkarmadan çalışırsa konuyu kapatırım gelip

Herhalde öyle yapacağım. Zaten bu kasa XP ile gelmişti sonradan Windows 7 yapmıştık. GTA 4, CoD Black Ops, Saints Row falan rahatça oynarken Windows 7 hiç rahat açmıyor sistem dolayısıyla.

Bende de seninkine benzer Athlon 64 3500+ tek çekirdekli işlemci ve HD 4830 ekran kartlı bir eski bir bilgisayar var ve Windows 7'de oyunlar rahatça açılıyordu.

Bende de seninkine benzer Athlon 64 3500+ tek çekirdekli işlemci ve HD 4830 ekran kartlı bir eski bir bilgisayar var ve Windows 7'de oyunlar rahatça açılıyordu.

Hocam HD 5550'nin 4830'dan iyi olduğu tek yön DirectX11 olması onun dışında 4830 kat ve kat daha iyi bir kart.

Ama yük altında o kadar kasıyordu ki hocam... En ufak dosyalar 2 dakikada anca açılıyordu.

Orası öyledir hocam hem işlemci ekran kartına darboğaz yapacaktır hem de çok eski bir HDD bulunduğundan normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı